VIDEO: Porsche Taycan Cross Turismo

Električni Taycan Cross Turismo će promociju po nekim informacijama imati u narednih nekoliko nedelja (to bi trebalo da nude u drugoj polovini marta), a do tada pred nama je novi fabrički video koji služi kao najava.

Primerak prve generacije Forda GT s verovatno najmanjom kilometražom biće prodat na aukciji 22. maja.

Uberovim vozačima pripadaju prava kakva se garantuju radnicima, uključujući minimalnu platu i godišnji odmor, presudio je u petak britanski Vrhovni sud, odbacivši žalbu digitalne kompanije za usluge prevoza.
Murray T.50s najavljen za 22. februar

Nakon promocije standardnog modela T.50 u avgustu prošle godine, Gordon Murray za 22. februar najavljuje i premijeru njegove trkačke verzije T.50s.

J.D. Power je sigurno najpoznatije istraživanje kvaliteta automobila. U poslednje 32 godine vlasnici trogodišnjih automobila su anketirani u SAD-u s pitanjima koliko problema su imali sa svojim vozilima, a od toga je stvorena i godišnja Studija o pouzdanosti vozila. Rezultati studije za 2021. godinu govore o značajnim promenama i usponu nekih marki. Spomenimo da je kontaktirano više od 32 hiljade vlasnika vozila.
Ponovo radi Buell Motorcycles

Buell Motorycles se vraća na scenu, nakon što je Erik Buell Racing (EBR) kupio ime od kompanije Harley-Davidson i planira da se ponovo vrati proizvodnji motocikala.
Osuđeni kriminalac tužio državu jer su mu uništili Ferrari

Osuđeni kriminalac je pobegao u drugu zemlju kako bi izbegao izdržavanje kazne, ali skupoceni Ferrari nije uspeo da spase
35-godišnji Zahid Khan je zbog prevare s registarskim tablicama osuđen na deset godina zatvora. Međutim, on je pre presude pobegao avionom iz Velike Britanije u Dubai, gde i danas uživa u slobodi.

Rozberg: Moja titula dobija na značaju
Niko Rozberg već četiri godine nije deo Formule 1. Nemački as se povukao posle osvojene titule 2016. godine u bolidu Mercedesa.