
BMW je danas saopštio da je u fabrici u Lajpcigu startovala proizvodnja nove Serije 1 (F40).

Kako prenosi FoNet, francuska policija je počela pretres sedišta proizvođača automobila Reno, u sklopu istrage vezane za finansiranje svadbe u dvorcu u Versaju bivšeg direktora kompanije Karlosa Gona, 2016. godine.

Kompanija Fijat Krajsler automobili (FCA) u 2018. godini je ostvarila neto dobit od 1,5 milijardu dinara, a to je uspela uz subvencije države od 2,75 milijardi dinara.

• Ljubitelji ova dva premijum brenda će na Goodwood stazi imati priliku da se dive snazi, stilu i tehnologiji Alfa Romeo modela i Jeep® terenaca.

Kako prenosi Tanjug, akcije kompanije "Tesla" skočile su osam posto pošto je Ilon Mask ispunio obećanje da će u drugom kvartalu isporučiti rekordan broj električnih automobila.

Cena bezolovnog benzina na pumpama je niža za oko 3,5 dinara, evrodizela blizu četiri dinara, a gasa za automobile dinar.

Riselshajm. Zahvaljujući odličnoj aerodinamici kao i visoko efikasnim novim motorima i menjačima, nova generacija Opel Astre postavlja standarde za efikasnost i nisku emisiju štetnih gasova.
OMV nastavlja sa renoviranjem mreže benzinskih stanica u Srbiji

OMV Srbija nastavlja sa renoviranjem benzinskih stanica iz svoje mreže u Srbiji, pa je tako danas u Šapcu svečano otvorena druga u planiranom nizu osveženih stanica.

Nezavisna evropska organizacija za ispitivanje bezbednosti vozila je objavila rezultate crash testova za modele DS3 Crossback, Kia Ceed, Mercedes B klase, Mercedes GLE, Tesla Model 3 i Škoda Scala.

Legenda automobilske industrije, Lee Iacocca, koji je postao slavan po stvaranju čuvenog brenda Ford Mustang i spašavanju Chryslera od bankrota, preminuo je u utorak u 94. godini, piše FENA.