home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Opel Crossland X 1,5 DT Innovation

Ako ste se pitali šta se nosi ovog proleća i šta je u trendu na Starom kontinentu, odgovor je pred Vama. Krosoveri su u punom zamahu, a Opel Crossland X je čistokrvni sledbenik trenda

 (Dalje)



Peugeot 208 R2

Francuzi su potvrdili da se model nalazi u završnoj fazi testiranja…

 (Dalje)

Dakar Reli 2019

ASO, organizator Dakar relija saopštio je da će čuveni maratonski reli od 2020. biti održavan u Saudijskoj Arabiji. Samo je bilo pitanje dana kada će ova vest biti saopštena, obzirom da se Dakar reli našao u teškoj što organizacionoj što finansijskoj situaciji, nakon gotovo pred sam Dakar 2019. iz domaćinstva povukli Bolivija i Čile, a ceo reli morao biti organizovan na teritoriji, odnosno, pustinjama Perua.

 (Dalje)



Bordrin iV6

Na sajmu automobila u Šangaju premijeru imaju i dva električna modela kineske kompanije Bordrin Motor.

 (Dalje)

ABT RS2 i ABT RS4

16 Apr 2019 - 07:30 Tuning Link
ABT RS2 i ABT RS4

Četvrt veka je prošlo otkako je Audi predstavio i za današnje pojmove neverovatni RS2. Poznata tjunerska kuća ABT je odlučila da mu oda počast.

 (Dalje)

VIDEO: BMW E30 M3 Sport Evo

16 Apr 2019 - 07:10 Video Link


Buick Encore

General Motors na ovogodišnjem sajmu automobila u Šangaju pored novog SUV modela Chevrolet Tracker predstavlja i njegovog rođaka – novi Buick Encore.

 (Dalje)

MotoGP povukao broj Nikija Hejdena

Tokom vikenda iza nas, na stazi u Ostinu održana je ceremonija na kojoj je broj 69 povučen iz upotrebe u MotoGP šampionatu.

 (Dalje)



Alfa Giulia i Stelvio Quadrifoglio

U Alfa Romeu su uvažili sugestije s terena, pa najsnažnije verzije modela Giulia i Stelvio za gromoglasan zvuk izduvnog sistema više ne moraju da budu u radnom programu "Race“.

 (Dalje)