Volkswagen Tarok concept

I Volkswagen ima svetsku premijeru na Sao Paulo Motor Show-u, i to u vidu novog koncept vozila.
Fiat Fastback concept

Najvažnija Fiatova premijera na ovogodišnjem Sao Paulo Motor Show-u je ovaj Fastback concept koji bi za neku godinu trebalo da dobije i serijsku verziju.

Nakon što su se detalji pojavili prošlog meseca, novi britanski proizvođač automobila Revolution Racecars je predstavio svoj lagani model namenjen isključivo za stazu.
Ovako bi mogao da izgleda Opel Rekord 21. veka

Više od 30 godina u drugoj polovini prošlog veka Opel Rekord je predstavljao izazov za sve proizvođače u klasi luksuznih limuzina.
Subaru razvija novi model za WRC?

Ako je verovati nekim informacijama koje stižu iz Japana, Subaru razvija novi, mali automobil B-segmenta s kojim planira da se vrati na WRC scenu

Električni automobili beleže zdrave stope rasta, pa bi u dogledno vreme trebalo da potpuno izguraju motore s unutrašnjim sagorevanjem iz personalne mobilnosti.
U poslednjih pet godina u Srbiju je uvezeno 450.000 polovnih automobila. Preko sajtova za oglašavanje i prodaju trenutno se nudi oko 150.000 vozila. Primat na tržištu polovnih automobila preuzeli su auto placevi dok auto-pijace beleže sve manji promet. Bez obzira na to auto-pijaca u Kraljevu opstaje i dalje je najveća u unutrašnjosti Srbije.

Tehnički pregled prilikom prve registracije novog vozila ubuduće neće biti obavezan, proističe iz najnovijih izmena Zakona o bezbednosti saobraćaja Srbije koje je prodložila Vlada, a o kojima trenutno raspravlja Skupština Srbije.

Britanski premijum proizvođač Jaguar lansirao je novu trkačku seriju za najbogatije.