
Stellantis će u Južnoj Americi uskoro proširiti svoju paletu pikap vozila novim modelom Ram 1200.

Koliko ima benzinskih stanica u EU, zemljama regiona, Srbiji?
Koliko ima javnih punjača za električna vozila?
Ovo su pitanja na koje nam odgovori daju precizniju sliku o tome gde se nalazimo i u kom pravcu, kakvom brzinom moramo da idemo.

Kako pišu britanski mediji, Jaguar Land Rover će proizvoditi modele Range Rover i Range Rover Sport i u Indiji, prvoj zemlji van Velike Britanije koja će praviti luksuzne SUV-ove brenda.

Aston Martin je početkom meseca objavio da V12 motor ne samo da nije mrtav, već je kompanija najavila i njegov temeljni redizajn.

Volkswagenova električna perjanica je najbolje ocenjena u prestižnom ADAC-ovom testu: ID.7 je postao prvi automobil do sada koji je ostvario prosečan skor od 1,5 i ukupnu ocenu „veoma dobar“ u okviru nezavisnog testa koji su sproveli inženjeri najvećeg evropskog automobilskog kluba.

Vrhunska veza između kompanija La Squadra i Zagato predvodi izuzetnu umetnost izrade karoserija u hrabru novu eru. Otkriven na FuoriConcorso događaju u Italiji, AGTZ Twin Tail predstavlja neustrašiv spoj umetnosti i inženjerstva.
BMW Concept Skytop

Nakon procurelih slika od pre nekoliko dana, BMW je sada i zvanično prikazao svoju novu dizajnersku studiju nazvanu Concept Skytop.