
Vozač Vilijamsa Felipe Masa rekao je da mu je osvajanje sedmog mesta u nedeljnoj trci Formule 1 u Brazilu „kao pobeda“, pošto se na domaćoj stazi drugi i poslednji put oprostio od svojih navijača, jer na kraju sezone završava karijeru.
Novi Volkswagen Polo na probi "Novosti"

"Novosti" na prvoj vožnji šeste generacije modela "folksvagen polo"

Dok fabrički Audi RS3 raspolaže sa 400KS, tjuner ABS Sportsline je njegov 2,5 litarski turbo motor pojačao na 460KS (u Sportback i Sedan verzijama).

BMW Abu Dhabi Motors prikazuje još jednu Seriju 7 sa zanimljivom bojom, ovde sa Imola Red eksterijerom.

Iako je Mercedes najavio da zaustavlja proizvodnju našeg starog drugara G500 4x4², još po ovom pitanju nije sve izgubljeno.
TopSpeed test: Porsche Cayenne S

Redakcija TopSpeed magazina, kao jedina iz Srbije, ovih dana je upoznala treću generaciju popularnog SUV-a na međunarodnoj dinamičnoj prezentaciji za novinare koja je organizovana na Kritu. Veći, lakši, snažniji, sofisticiraniji... novi model u svemu pomera granice!

Najsnažniji produkcijski BMW M3 do sada je svoj potencijal pokazao i na čuvenoj nemačkoj stazi Nürburgring Nordschleife koju je zatvorio samo sekundu sporije od modela M4 GTS.

Naš proslavljeni atletičar Dragutin Topić postavio je na svom Fejsbuk profilu fotografiju kako izgleda bahato parkiranje ispred njegove zgrade, što je izazvalo pravu lavinu komentara, ali smeha zbog njegovog ironičnog komentara.