
Jedna od prednosti električnih automobila o kojoj se manje govori su znatno niži troškovi održavanja i ređi odlazak na servis. Prvi čovek Tesle, Ilon Mask, uveren je da će vlasnici novog Modela 3 retko imati potrebu da svoj automobil servisiraju.

U takmičenju Formula Student Nemačka (FSN), Bosch pomaže više od 30 timova u razvoju, dizajniranju i puštanju u rad njihovih trkačkih automobila.
Mazda CX-8: nove slike

Mazda će uskoro i zvanično predstaviti novi crossover CX-8 koji će se, bar na početku, prodavati samo u Japanu.

Kako prenosi Tanjug, registracija novih automobila u Britaniji pala je u julu četvrti mesec zaredom, što je najduži period pada od 2011. godine.

Volkswagen se suočava s neprekidnim udarcima zbog varanja na testovima izduvnih gasova dizelskih motora.

Kako prenosi Tanjug, neto profit Tojote skočio je za 11 odsto na 5,6 milijardi dolara u tri meseca zaključno sa junom, a najavljeni su i pregovori o jačanju partnerstva sa Mazdom.

Hondin Civic nije bez razloga jedan od najpopularnijih kompaktnih automobila na svetu. Iz generacije u generaciju ovaj automobil se hvali sportskim voznim osobinama i pouzdanošću. Listi laskavih epiteta sada možemo da dodamo i - natprosečnu prostranost.

Sudeći po trendovima, ove godine bi u svetu moglo da bude prodato više od milion plug-in automobila.