
Verovali ili ne, najvažnija turistička atrakcija na Bliskom istoku je „Ferarijev svet“ u Abu Dabiju, otvoren u oktobru 2010. godine. Zato i ne čudi da Italijani planiraju otvaranje još jednog tematskog centra, ovaj put u Kini, koji bi trebalo da Abu Dabiju preuzme titulu zabavnog parka sa najbržim rolerkousterom na svetu.
Moto industrija bogatija za još dve Red Dot nagrade

Još dva imena iz moto industrije se mogu pohvaliti ’’Red Dot’’ nagradom za 2016. godinu. To su kompanije Horex i Akrapovič.
TopSpeed test: BMW 730 Ld

Gotovo četiri decenije evolucije, doprinele su da najnovije izdanje BMW Serije 7 predstavlja limuzinu o kojoj se može govoriti isključivo u superlativima. Sa produženim međuosovinskim rastojanjem i Carbon Core tehnologijom, BMW pomera granice ekskluzive, pa testirani 730d Ld definiše nove horizonte raskoši
VIDEO: Toyota uBox concept

Toyota je zajedno sa studentima Univerziteta Clemson i njihovog Međunarodnog centra za automobilsko istraživanje napravila uBox concept.

* snimljeno na Pista Azzurra - Jesolo (Italija)

Posle Mercedesa i BMW-a, i Audi je objavio podatke o svojoj prodaji u martu i prvom kvartalu 2016. godine.

BMW je saopštio da je do sada širom sveta plasirao više od dva miliona komada aktuelne, šeste generacije Serije 5.

Citroen C6 se ne proizvodi već nekoliko godina, ali francuski proizvođač je odlučio da oznaku C6 ponovo vrati u život.

Nakon promocije Modela 3 (za koji je dobijeno više od 325.000 narudžbina), Tesla Motors je predstavio i obnovljenu verziju Modela S.

Nemačka pošta Deutsche Post AG je počela da koristi flotu električnih Streetscooter automobila za dostavu.

