
BMW još pre nekoliko meseci objavio prve zvanične forografije i detalje o novoj, trećoj generaciji modela X5 (F15), a zatim su pojavile i slike ovog bavarskog SAV-a i sa M Sport paketom.
Da li će ovako izgledati Lamborghini Cabrera?

Pred vama su kompjuterske simulacije koje predviđaju potencijalni izgled naslednika Lamborghini Gallarda koji bi trebalo da se pojavi 2015. godine.

Iz Nemačke stiže tjuning paket namenjen Fordovom Transitu Custom, a za to se pobrinuo tjuner Loder1899.

Kineski proizvođač automobila, Geely, vlasnik kompanije Volvo, želi da započne izvoz vozila na teritoriji SAD do 2016. godine.
Na YouTubeu je objavljen ovaj video koji prikazuje trku između BMW-a E36 M3 i Audija RS6 MTM u Albaniji. Da budemo precizniji, u pitanju je ilegalna trka na autoputu i ono što posebno šokira jeste to da je kompletan saobraćaj zaustavljen kako bi se trka održala.

Toyota je u Japanu i zvanično predstavila obnovljenu verziju hibridnog sedana SAI.

Kako prenosi Tanjug, globalno tržište automobila će nastaviti da se širi u narednim godinama, predvođeno pre svega Kinom u kojoj će se prodaja automobila udvostručiti do 2019. godine. To pokazuju rezultati istraživanja konsultantske kuće PwC.

Mitsubishi i H360 Group su zajedničkim radom kreirali nove specijalne Summer & Winter verzije modela Outlander Sport (u Evropi kao ASX) i Outlander.
BYD F3 facelift

U Kini će do kraja ove godine početi prodaja restilizovane verzije sedana F3 koji proizvodi tamošnji BYD.

Iz Amerike nam stižu slike i detalji o još jednom novom sportskom automobilu, čija će proizvodnja početi tokom sledeće godine.

Sa hromiranim maskama i velikim felnama, danas nije teško primetiti Cadillacove modele. Ipak, malo koji se može porediti sa junakom naše današnje priče, koji dolazi obučen u odelo od 24-karatnog zlata.

Steve Saleen, čelni čovek i vlasnik firme, najavio je da će 2015. na tržište izbaciti model baziran na konceptu S5S Raptor (na slici), koji će se nametnuti kao direktan konkurent sportistima poput Ferrarija 458 i McLarena MP4-12C.