
Preston Tucker je 1948. odlučio da napravi najbolji automobil na svetu - i zamalo je uspeo u tome! Ovaj istinski zaljubljenik u automobile je odmalena pokušavao na različite načine da se probije u automobilskoj industriji, a najviše uspeha je imao kao trgovac automobilima raznih marki.
No comment: Poruka vlasnika BMW-a M5 fanovima AMG-a

Foto: Budd-BMW
Svedoci smo sve češćih snimaka ruskih kamera na vozilima. Rusi ih ne kupuju da bi snimali filmove nego da bi se zaštitili od ovakvih ljudi.

Trostruki i aktuelni svetski šampion u Formuli 1 Sebastian Vettel kažnjen je sa 200 evra zbog prebrze vožnje u boksu tokom treninga uoči Velike nagrade Singapura.
5. sajam automobila, motora i prateće opreme

Ako smo svi zajedno pomislili da ove godine nećemo gledati kružne trke u Srbiji Srpski Auto Savez nas je razuverio najavom takmičenja koje će se 11-13. oktobra održati na aerodromu Batajnica (trku je najavio i SAKSS u Kragujevcu ali zvaničnu potvrdu i datum još uvek nemamo).

Vozač Ferarija Fernando Alonso demantovao je glasine da bi mogao da se vrati u Meklaren. Naime, pred predstojeći vikend i trku za Veliku nagradu Singapura prvi čovek Meklarena Martin Vitmarš, otkrio je da je zainteresovan za povratak Španca.

Volvo je pre nekoliko meseci predstavio obnovljeni model XC60 koji je sada prošao i kroz tjuning tretman u kompaniji Heico Sportiv.
Ovako bi mogao da izgleda serijski Jaguar C-X17

Jaguar je na 65. Salonu automobila u Frankfurtu prikazao C-X17 concept koji najavljuje njihov budući SUV, a u međuvremenu se pojavio i ovaj render koji pokazuje kao bi mogao da izgleda serijski model.
O novom Porscheu 911 Turbo Coupe možete više pročitati OVDE.

Kako prenosi Tanjug, Ford namerava da uloži 700 miliona dolara u kanadsku fabriku Oukvil u Ontariju, a pomoć će dati i vlada Kanade.