Predstavljamo: Jaguar C-X75

Preuzeto sa: BrzaBrzina.com
Upoznajte najbolji svetski super-automobil koji nikada nije ušao u serijsku proizvodnju
Jaguar je imao velike planove da pokvari račune poznatim novim super-automobilima, kao što su Ferrari LaFerrari, McLaren P1 i Porsche 918, sa svojim najnovijim remek-delom C-X75 i vrati kompaniju na puteve stare slave, ne samo u svetu serijskih automobila već i u auto-sportu, ali do toga ipak neće doći. Što je sigurno velika šteta.

Kako prenosi Tanjug, južnokorejski proizvođač automobila Kia motors povećao je u drugom tromesečju ove godine neto profit za 7,8 odsto, na 1,06 milijardi dolara.
Audi Q2 dolazi 2015. godine

S obzirom da mali crossoveri svakog dana uzimaju sve veći deo tržišta, ne čudi odluka Audija da za dve godine na tržište izbaci mali SUV uz adekvatnu oznaku Q2.
Nissan Sunny facelift

Kineski sajtovi su objavili nekoliko slika koje pokazuju potpuno nemaskirani Nissanov sedan Sunny u redizajniranom izdanju.

Need For Speed uskoro dolazi u formi filma a i Hot Wheels je adaptiran u tu svrhu. Stoga ne treba da nas iznenadi vest da će Gran Turismo takođe dobiti svoje filmsko ostvarenje a biće zanimljivo videti kakvu formu će dobiti.

Volkswagen je počeo da prima narudžbine za novi Golf Variant sa 4MOTION pogonom na sva četiri točka.
Unikatni KAMAZ čečenskog predsednika

Predsednik Čečenije, republike u sastavu Ruske Federacije, Ramazan Kadirov, veliki je ljubitelj četvorotočkaša, a osim skupih super automobila u njegovoj kolekciji se nalazi i jedno zanimljivo vozilo.

RevoZport predstavlja novi aerokit namenjen Lamborghinijevom modelu Gallardo koji se inače polako približava kraju svoje uspešne karijere.

Kako prenosi Tanjug, Reno je saopštio da je u prvih šest ovogodišnjih meseci evidentirao pad profita, zbog troškova prekida aktivnosti u Iranu i restrukture u Francuskoj.
Sever Bosne, Opština Gradiška, parking

Na severu Bosne i Hercegovine na Savi se nalazi opština Bosanska Gradiška. Bilo bi zanimljivo da saznamo kakav su pravni osnov u ovoj opštini našli da parking označe na način koji je prikazan na slici.

Predsednik upravnog odbora Audija, Rupert Stadler, nedavno je izjavio da će ovaj nemački proizvođač, dostići zacrtanu brojku od 1,5 miliona prodatih automobila dve godine ranije nego što je prvobitno predviđeno.

Nemački Volkswagen je na britanskom tržištu promovisao novu specijalnu ediciju sedana Jetta. To je Jetta Limited Edition koja se bazira na popularnoj Jetti SE, a dolazi sa dodatnom opremom vrednom 2.900 funti, ali će to kupci doplatiti tek 160 funti.
Nove informacije o sportskim automobilima BMW-a i Toyote (dopunjeno)

Prošlo je već godinu dana od kada su BMW i Toyota najavili zajednički razvoj sportskog automobila. Iako nismo dobili puno informacija za poslednjih godinu dana, sada je ipak izvesno da BMW aktivno radi na kreiranju novog sportiste.