home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Audi je promociju aktuelne, treće generacije modela A8 održao u decembru 2009. godine u Americi (tačnije u Majamiju), dok je prodaja startovala u martu 2010. godine.

Nedavno se pojavila nova Mercedseova S klasa, dok je BMW prošle godine obnovio seriju 7, pa je vreme da i Audi osveži ponudu svoje najveće limuzine.

Lovci na auto novitete su poslednjih meseci već snimlili više test primeraka restilizovane verzije Audija A8, a sada je i nemački magazion Auto Bild objavio nekoliko rendera koji pokazuju njegov novi izgled. U svakom slučaju, Audi će obnovljeni A8 zvanično promovisati u septembru, na Salonu automobila u Frankfurtu.

Kako se i očekivalo, restilizovani A8 je pre svega dobi izmenjeni prednji deo (svetla, maska, branik), manje promene su i pozadi, a tu su i doterani enterijer (sa unapređenim infotainment sistemom i redizajniranoim instrument tablom), kao i Matrix LED svetla (o tome više OVDE).

Za sada nije jasno da li Audi planira neke značajnije izmene u ponudi motora kod A8-ice.

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Renderi: Autobild.de



čitanja : 4453



Komentari

Baš su ga puno promenili...

Autor MV 05 Jul 2013, 13:01

Mocni farovi. Ima li neko slike enterijera? Da vidimo sta su to izmijenili.

Autor Sony 05 Jul 2013, 13:14

neeee
Zasto pozadi linija prelazi preko stop svetala? Ono udubljenje izmedju branika i svetala takodje glupo izgleda.

Autor englez 05 Jul 2013, 13:44

Lep je auto, ali pored nove S klase izgleda inferiorno.

Autor nsx 05 Jul 2013, 14:35

Mnogo lepši, jedva čekam da ga vidim u crnoj boji

Autor Roomster 05 Jul 2013, 15:25

@nsx
Pored S klase, serija 7 i A8 izgledaju kao niza klasa

Autor Sony 05 Jul 2013, 15:46

DObro izgleda.
Ovo izgleda robusnije od S klase, koja je umiljatija, a ovo zustrije i zove te da ga provozas.

Autor NemanjaBB 05 Jul 2013, 16:29

Napokon lici na A4 pozadi.
Izgleda robusnije od S klase ali i previse kao kamion napred.
Previse kockasto. Ne svidja mi se ovaj novi Audi gril.
Videh pre neki dan novu 7-cu, redizajn. Izgleda fenomenalno.

Autor Uroš Cuore Sportivo 05 Jul 2013, 18:48

Nikad mi nije ova D4 A8-ica legla , posebno ovaj kusasti zadnji dio i što se dizajna tiče , nije sluga D3-ici...

A u ovoj klasi mi je definitivno na 3. mijestu

Autor Đorđe 05 Jul 2013, 20:07

@Uroš Cuore Sportivo

Kako si mogao da vidiš redizajnirani Audi A7 kad taj auto još nije redizajniran? Ti si to nešto pomešao.

Autor MV 05 Jul 2013, 22:07

@MV,
Nisi me ocigledno razumeo. Napravio sam osvrt na visu klasu "velike trojke".
Dotakao sam se modela koje BMW, Mercedes i Audi imaju u ovoj klasi.
"7-ca" kao BMW 7 series.

Autor Uroš Cuore Sportivo 05 Jul 2013, 22:14

^
7-cu (BMW serije 7), ne A7-cu...

Autor W 05 Jul 2013, 22:35