home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

2020 Toyota Yaris

6 Avg 2019 - 22:39 Top secret Link
Toyota Yaris

Toyora je za evropsko i azijsko tržište opremila Yaris tako da bude zabavan, ali ne i preterano snažan. To je, međutim, ono što i traže fanovi ovakvih superminija.

Špijunske fotke su otkrile da će Yaris izgledati kohezivnije i kompaknije u odnosu na prethodnu verziju, sa novom prednjom rešetkom i maglenkama.

U njegovoj osnovi naći će se TNGA arhitektura, što će mu poboljšati bezbednost i agilnost. U kabini se po prvi put nalazi heads-up displej, kao i Qi wireless punjenje, Apple CarPlay i Android Auto servisi. Kao standard dolazi Toyotin Safety Sense 2.0 sistem asistencije pri vožnji, koji donosi brojne sigurnosne servise.

Ono što je najveća novina u novom Yarisu je hibridna opcija, još uvek nepoznatog sastava. Zvanična premijera očekuje se u oktobru, na Salonu automobila u Tokiju, a evropska verzija stiže nedugo potom.

Izvor i više slika na sajtu Totalcar.rs

Foto: Carscoops



čitanja : 1062



Komentari