home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Toyota Sequoia

Iz Toyote stiže najava da će uskoro prikazati novu generaciju velikog SUV modela Sequoia koji se zajedno sa Highlanderom i Siennom proizvodi u Indijani u SAD-u.

Uz jednu teaser sliku ide i poruka "sledeća vekika stvar iz Toyote je na horizontu", ali svi detalji još nisu saopšteni.

Poznato je da se 2023 Sequoia bazira na Toyoti Tundri, kao i da će imati tri reda sedišta (ali se ne zna da li se radi o 7 ili 8 sedišta).

Sem toga, Sequoia će umesto V8 motora i 6-stepenog automatika dobiti twin-turbo V6 agregat i 10-stepeni menjač.

Očekuje se i hibridna verzija, sa 3,4 litarskim motorom i elektromotorom, verovatno sa ukupno 437KS i 790 Nm.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 598



Komentari