home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

AC Schnitzer BMW X6

29 Jul 2008 - 01:03 Tuning Link

Nakon tjuning kompanija H&R, Hartge, Hamann i Lumma, i nemački AC Schnitzer je lansirao svoj stajling i performance paket namenjen novom BMW-u X6.

AC Schnitzer aero body kit za dinamičniji i atraktivniji izgled X6-ice podrazumeva nove pragove, doterani prednji branik sa velikim otvorima za vazduh (sa promenjenim mestom za svetla za maglu) i modifikovani zadnji branik sa difuzorom. Paket promena na spoljašnjosti zaokružuju i novi Type VII crni aluminijumski točkovi od 22 inča, a tu je i novi sportski izduvni sistem sa hromiranim završecima, kao i detaljno prerađeno ogibljenje (razvijeno na nemačkoj stazi Nirburgring) i doterana unutrašnjost (novi EVO trokraki volan, aluminijumske pedale, AC Schnitzer patosnice...).

Što se motora tiče, u press saopštenju AC Schnitzera se samo napominje da su pojačanje doživeli modeli sa dizel motorom (3.0d i 3.5d), ali se ne navodi sa koliko snage sada raspolažu pomenuti motori.



čitanja : 2704



Komentari

cijena bmw x6

Autor serif 08 Avg 2009, 14:55