
Kia je objavila kraći teaser video kojim je za početak novembra i SEMA sajam tjunera najavila modifikovanu verziju novog Sorenta.

Irmscher je kreirao prvi tjuning paket za Astru nove generacije.

Nije prošlo mnogo vremena i opet je pred nama novi modifikovani primerak iz palete Land Rovera za koji se pobrinuo britanski A.Kan Design i njihov podbrend Chelsea Wide Track.

Ford je objavio saopštenje u kome se najavljuje da će na ovogodišnjem SEMA sajmu tjunera u Las Vegasu prikazatii osam modifikovanih primeraka novog Mustanga.

Još jedan iz Chevroletovog niza Red Line Series modifikovanih vozila za predstojeći SEMA sajam tjunera je i ovaj Trax u Enhanced Silver Metallic izdanju.

Ruski tjuner TopCar je pripremio još jedan paket modifikacija za Porscheov SUV model Cayenne Turbo.

Tek predstavljeni BMW M2 Coupe je već privukao pažnju tjunera, pa je tako pred nama najava modifikovane verzije iz firme Alpha-N Performance.

Nemački tjuner Performmaster se pobrinuo za pojačanje ionako snažnog karavana Mercedes-AMG C63 S Estate.

Američki tjuner Vorsteiner je ponudio još jedan paket za atraktivniji izgled Porschea 911, a ovoga puta to je V-GT Aero Pack.

Mercedesov manji crossover GLA je još ranije prošao kroz obradu u tjuning kući Vath Automobiltechnik.

Novi power kit za Porsche 911 Turbo S (991) stiže iz firme O.CT Tuning koja je za demonstraciju svog paketa iskoristila Porsche 911 Turbo S iz 2014. godine.

Tjuner Larte Design je svoj modifikovani Infiniti QX80 predstavio još 2013. godine na sajmu tjunera u Esenu, ali je u međuvremenu za ovaj model ponudio još nekoliko tjuning paketa. Ovaj poslednji je nazvan Infiniti QX80 Missuro.

Iz AC Schnitzera je početkom marta (za sajam automobila u Ženevi) stigao i tjuning paket namenjen novom BMW-u X6, a u međuvremenu je njihova ponuda proširena i modifikovanim BMW-om X6 M (AC Schnitzer ACS6 Sport).

