
Vlasnici Bugattijevog Veyrona se sigurno ne mogu svrstati među obične smrtnike, budući da su za svoj automobil platili više o milion evra. Ali ni njegovo održavanje nije baš jeftino. Naprotiv.
Britanski
Autocar je naime istraživao i utvrdio da godišnji troškovi vlasnika Veyrona
koji svog ljubimca koriste, a ne drže u garaži, mogu iznositi i više od 300.000
dolara! Zastrašujuća cifra čak i za ovakvo vozilo.
Sa cenom guma od 30.000 dolara i preporučenom zamenom na svakih 4000 kilometara,
lako je zaključiti odakle takvi troškovi. Tome treba dodati i godišnji servis
od oko 20.000 dolara, dok o troškovima za gorivo neki drugi put.
Izvor : Autosport.hr
Zaboravili ste da napišete da Bugatti preporučuje i menjanje celokupnog seta točkova svakih 16.000 km, a to košta ohoho ojra.
Uostalom, kome je skupo ne mora da stavlja originalne delove. Može tu da se ubudži i djunta sa sitnim nutom.
Al se chita autoblog.com... :))))
A uostalom, onaj ko vozi Vejrona stvarno ne razmislja o tim troskovima... Oni godisnje izadju na max. 200.000 evra, a to je za njih nista.
znam ja gde ima povoljnije moj majstor remontuje stare delove cak i gumama urezuje sare kad se potrose kaze idu jos toliko a budale to bacaju!!! a felne aluminiske vare po sto puta xaxaxa
Evo ja malo razgledam po internetu. Veyron u sustini i nije za imucne ljude trosak. Ukucajte na google luxury yachts prices....pa cete videti koliki novac ljudi daju za jahtu koju vozaju 2-3 puta godisnje, koliko kostaju osiguranja, obuka, odrzavanje, vezovi, gorivo, posada...A ni tu nije kraj. Veyron je pomalo i smesan...jbg