home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Ukoliko želite da automobil, kao što je Porsche, vozite do njegovih krajnjih granica onda vam je potreban brz,precizan i sinhronizovan rad nogu. Evo kako to, u viskoim štiklama, izvodi ova devojka.

Voziti automobil kao što je Porsche 911 uopšte nije laka stvar, ukoliko naravno želite da ga vozite brzo i oštro, za šta je inače napravljen. Ova devojka je pokazala kako se to radi.

Obučena u kratku crnu suknju, cipele/sandale (devojke pomozite) sa visokom štiklom, i naravno kacigom iz bezbednosnih razloga zgodna devojka sjajno barata papučicama. Za slučaj da nekog zanima kaciga je "Arai".

Inače, u pitanju je starija generacija modela 993 što vožnju ali i menjanje brzina čini još zahtevnijim. Ko je misteriozna devojka ne znamo ali to nije razlog da joj ne šaljete bračne ponude.

Izvor: Autoportal.rs



čitanja : 2756



Komentari

Autor teksta je zaboravio da napise, da je mackica s kacigom vozila oko 200 na sat kroz naseljeni deo.

Autor Lanc 17 Nov 2014, 11:49

Neka vozi i 300! Oprostio bih joj sve. Kao stvorena je za mene!

Autor NN 17 Nov 2014, 12:01

@NN

Slab si na misicave zenske noge;)? Kladim se da bi joj isto tako 'oprastao' da izadje u crnoj hronici.
Ovo jeste blog, ali za razliku od nekog muzickog ili modnog, mora da ima pored zabavnog i edukativni karakkter. Sta mislis zasto nozi kacigu, zbog bezbednosnog (kako je u tekstu vrcavo primeceno) ili 'bezbednosnog' razloga?

Autor Lanc 17 Nov 2014, 12:25

Nosi kacigu jer joj je frizura losa. :D Pa da sakrije a nije imala kacket. Ma neka dere pun gas. Pre ce da te ubije neka dileja koja tera 60 km/h. Ova mala dere pa rastura.

Autor NN 17 Nov 2014, 15:47