home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Lada Coca-Cola

Voditelj popularnog ruskog Jutjub kanala „Garaž 54“ iz epizode u epizodu pokušava da „ubije“ Ladin motor: sipao je i jestivo ulje, šećer, so, koka-kolu da bi video da auto još samo nekoliko trenutaka daje znake života i gasi se. Videli smo ranije i kako se pale automobili koji su godinu dana bili bukvalno zakopani u zemlju.

A koliko je Lada jaka? Bar toliko da se kreće i kada isprazni dvolitarsku flašu koka-kole. Ali da li će se dugo kretati?

Auto je prvi kilometar prošao bez problema. Ali na 1 700 metara vozač je malo prikočio i motor se ugasio. Zatim je na šlepu pokušao da upali auto, ali neuspešno. Dakle, tačno 1 730 metara.

Kao što se i očekivalo, filter za gorivo je bio pun koka-kole, pa i karburator. Automehaničari „Garaže 54“ su očistili sistem dovoda goriva, zamenili filter. I da li je Lada oživela? Pogledajte video do kraja:

Izvor: Russia Beyond

Foto: Screenshot YouTube



čitanja : 1558



Komentari