home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Superformance je saopštio da je njihova replika Cobre nedavno u Kaliforniji postigla maksimalnu brzinu od 201.1 milja na sat (324 km/h), što znači da je Superperformance MkIII i najbrža drumski legalna Cobra na svetu.

 (Dalje)

Nakon promocije obnovljene verzije aktuelne BMW-ove Serije 1, pažnja medija se sada okreće potpuno novoj generaciji.

 (Dalje)

Iako nikad nije bio ljubitelj električnih automobila, bivši voditelj TV emisije Top Gear Jeremy Clarkson je izrazio oduševljenje vozilom Rimac Concept One.

 (Dalje)

Srpski automobilista Mladen Lalušić osvojio je dva nova boda u Evropskom kupu turing automobila.

 (Dalje)

Špadijeru rekord Avale

25 Jun 2017 - 23:28 Sport Link

Duga pauza tokom prve vožnje zbog izletanja uslovila je da druga protekne tako glatko da su se svi iznenadili takoreći nisu poverovali.

 (Dalje)

Jednu damu u državi Džordžiji u SAD-u saobraćajni znakovi, svetlosna signalizacija, pa ni činjenica da je put “mekan’, nisu sprečili da svoj automobil parkira na sveže betoniranu površinu na saobraćajnici, ispred kuće svojih roditelja.

 (Dalje)

Mehdi Benani trijumfovao je na ulicama Vila Reala posle fatastičnog starta i pametno iskorišćenog džoker kruga.

 (Dalje)



Devetostruki svetski šampion Valentino Rosi rekao je svoje desete pobede na Velikoj nagradi Holandije da veruje da se zahvaljujući njoj vratio u borbu za titulu.

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 76 77 78  Sledeći»