
Prošle godine, slovenački Eko fond je odobrio subvencije za 624 električna automobila i plug-in hibrida, što je za 53 posto više od pred-narudžbina i tri puta više nego u 2016. (207 vozila).

Chevrolet je u Evropi startovao sa prodajom Corvette Grand Sport i Z06 u specijalnom i ograničenom Final Edition izdanju.
Stiže i Hyundai Tucson N

Sem modela i30 N, i30 Fastback N i Veloster N, Hyundai bi po pisanju nekih medija trebalo da ponudi i sportsku N verziju SUV modela Tucson.

Lada je Vestu Sport predstavila u avgustu prošle godine na sajmu automobila u Moskvi, a sada je u Rusiji i zvanično počela njena prodaja.
Osveženi Renault Kadjar u Srbiji

Tri godine nakon premijere i 450.000 prodatih primeraka, Renault je osvežio Kadjar, svoj SUV koji kupcima nudi sa opcijama prednjeg i pogona na svim točkovima, a koji je upravo počeo da se prodaje u Srbiji.

Rimska Skuderija Baldini 27 najavila je da će se bivši F1 šampion Žak Vilnev tokom cele 2019. trkati u njenom “ferariju 488 GT3” u endurans disciplini GT prvenstva Italije.
Najlepši kamion na svetu?

Tačno je da ovaj kamion postoji za sada samo u mašti i na ekranima kompjutera u obliku renderskih crteža, ali ovako na prvu ne bi trebalo da bude negativnih komentara.