
Čelnici sportskih odeljenja Audija i BMW-a potvrdili su da su u kontaktu s F1 pilotom Vilijamsa Robertom Kubicom i da je bilo razgovora o prelasku poljskog automobiliste u DTM.
Mazdin prototip električnog automobila na sajmu u Tokiju

Japanski proizvođač predstaviće električni prototip u oktobru, na sajmu automobila koji se u održava u Tokiju.

Hyundai je i zvanično predstavio novu generaciju hatchbacka HB20 za tržište Južne Amerike, kao i verzije HB20S (sedan) i HB20X (hatchback varijanta sa proterenskim izgledom i nešto višim klirensom).
Škoda Rapid facelift (za Kinu)

Škoda je Rapid za kinesko tržište promovisala u aprilu 2013. godine na sajmu automobila u Šangaju, a uskoro tamo stiže i njegova restilizovana verzija (za razliku od evropskog tržišta gde će Rapidovo mesto zauzeti nova Scala).

Internetom se širi informacija praćena videom, a koja govori da je Teslina limuzina krug na Nirburgringu odvezla osetno brže od Porscheovog Taycana.

Kako prenosi Sport Klub, odluka Žoana Zarka da zatraži raskid ugovora sa KTM pre kraja sezone bila je prilično iznenađujuća, ali potez KTM i najava da će Zarka u narednim trkama zameniti Mika Kalio i nije neko iznenađenje.
Najavljen Wiesmann Project Gecko

Na scenu se vraća nemački proizvođač sportskih automobila Wiesmann, koji sa novim zatamnjenim teaser slikama i kraćim videom najavljuje novi model.
Snimljen DS 9

Već duže vreme je poznato da PSA grupacija priprema novi veći model za brend DS Automobiles, a njegove najnovije slike je objavio francuski forum Worldscoop.