home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




VW ID.6

Nemački Volkswagen planira da kupi udeo u kineskom proizvođaču električnih automobila XPengu kako bi podstakao posustalu prodaju na najvećem tržištu automobila na svetu.

 (Dalje)

U 22. epizodi podkasta Autopriče ugostili smo Zorana Ćirića, stručnog saradnika za marketing i odnose sa javnošću Udruženja Osiguravača Srbije.

 (Dalje)

Ducati Multistrada V4

Ducati dominira segmentom avanturističkih motocikala sa svojom popularnom Multistrada linijom.

 (Dalje)

Audi YouTube

Audi je nedavno najavio planove za pokretanje trgovine aplikacija za modele opremljene infotainment sistemom MIB 3, a sada je kompanija dodala i YouTube aplikaciju.

 (Dalje)



Manhart MH3 400d

27 Jul 2023 - 12:40 Tuning Link
Manhart MH3 400d

Manhart Performance predstavlja tjunirani BMW M340d, ovde nazvan Manhart MH3 400d.

 (Dalje)

VIDEO: 2023 GAC Emkoo

27 Jul 2023 - 12:05 Video Link


Neverovatna saobraćajna signalizacija

Bauné je selo u Francuskoj za koji verovatno niste čuli, a sada ćete ga možda zapamtiti. Ovo mesto se nalazi na delu regionalnog puta i kroz njega prolazi 2300 vozila dnevno. Nije puno, ali za jedno malo selo – jeste!

 (Dalje)

Jeep Wrangler

Stellantis ostvario snažan rast i postavio nove rekorde neto prihoda, prilagođenog operativnog prihoda(1) i neto dobiti u prvoj polovini 2023.

          Neto prihod od 98,4 milijarde evra, što predstavlja povećanje od 12% u odnosu na prvo polugodište 2022. godine, prvenstveno zbog većeg broja isporuka.
          Korigovani operativni prihod od 14,1 milijarde evra, povećan je za 11% u poređenju sa prvim polugodištem 2022. godine(*), sa snažnom maržom od 14,4%.
          Neto dobit od 10,9 milijardi evra, povećana je za 37% u poređenju sa prvim polugodištem 2022.

 (Dalje)



Nichols Cars N1A

27 Jul 2023 - 09:30 Noviteti Link
Nichols Cars N1A

Sportski automobili ne mogu biti "čistiji" od modela N1A, mašine s pogonom na zadnje točkove inspirisane McLarenom M1A, trkačkim prototipom iz Grupe 7 koji potiče iz sedamdesetih godina prošlog veka.

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 47 48 49  Sledeći»