home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Obaveštavamo Vas da će od ponedeljka 18.03.2013. započeti sa radom novi Mazda DIPeM prodajno-servisni centar na Vidikovcu u ulici Patrijarha Joanikija 17D.

Mazda DIPeM već četvrtu godinu zaredom uspešno predstavlja Mazdu u Čačku, a sada ćemo našu uslugu ponuditi i u moderno uređenom prostoru u Beogradu.

U našem izložbenom salonu od 500m2 možete razgledati aktuelne Mazdine modele, a naši prodajni savetnici, rado će Vam pomoći u odabiru Vaše Mazde.

Izvor: Mazda-rs.com



čitanja : 1422



Komentari

E stvarno je bio red, ovolki grad a nema nijedne stale za nase mazge.

Autor rasa 15 Mar 2013, 09:55

E to je onaj zloglasni salon, koji sam pominjao 5xdo sada.
Prvo je tu bila Yugo-Lada, pa Geely, pa Chery, pa Fiat do pre neki dan, a danas vidim natpis Mazda.
Taj salon je prekoputa OMV pumpe na Vidikovcu, zadnja strana salona je okrenuta ka Ibarskoj, a prednja strana je okrenuta ka ulici kuda prolazie busevi 23, 52, 53, 59... pred samu okrretnicu istih. Nekako je salon zaklonjen Maxi diskontom i malim zanatskim centrom. Ako ima sujeverja, taj salon je uklet

Autor L Dejan 15 Mar 2013, 14:30

vrlo mrsavo

Autor zika 04 Dec 2013, 18:51