Cene za novi Seat Leon u Srbiji

Uvoznik Seata za Srbiju je na svom zvaničnom sajtu objavio cenovnik za novu generaciju modela Leon.
U ponudi su verzije sa benzinskim motorima sa 86KS, 105KS, 122KS i 180KS, kao i sa dizelašima koji razvijaju 90KS, 105KS i 150KS, kao i paketi opreme Reference, Style i FR.
Kompletan cenovnik, cenovnik dodatne opreme i tehničke karakteristike novog Leona možete pogledati na sajtu Seat.rs (u pdf formatu).
Ivan Mitić – Autoblog.rs
Seat je manje kvalitetan od Volkswagen-a ali je zato skuplji. Ovaj brend pocinje da mi se gadi - iskljucivo zbog cenovne politike. Leon 1.2 tsi - najjeftiniji - 16900E, Golf sa istim motorom - 15500E - a preko PM je 14500E. Pametnom dosta!
To je cena iz cenovnika,promotivna cena za 1.2 TSI je 14999 eur a preko PM 13999 eur....jeftiniji je od Golfa
Okej, za normalan sa normalnim motorom, i opremom mozemo da goovrimo o ceni od 20-24 hiljade??? Znash kakav Sportage mozhe da se nabavi za 24000? Znash kakav Qashqai mozhe da se nabavi za 24000?
Mogli bi da se spuste ne zemlju i to dooosta.
Nerealne cene.
1.2 motor u ovolikom autu?! Pa i ako je turbo, opet je kradja
O nerealnim cenama Seata govorim već 3 godine, ali...
A ako su sami slabovidi, da ne upotrebim pogrdniji epitet, pa ne vide da je u Beogradu i Srbiji uopšte bilo koji primerak Seata raritet.
Logično ,nešto tu ne valja
Osnovna cena za leon ne bi smela biti veca od 14.000 evra ili psiholoskih 13.990 e.
Ovako mogu i da ga ne reklamiraju, isto im je, a stede pare za reklamu.
Ibicin redovni (prvi) servis je druga kostao nepunih 20 000din ?! I to onaj 1.4 od 80-ak konja. Sramota.
macije oko za alteu 9.000 rsd bez ugradnje,pa covek da ih pita ko je tu lud.
@ nikokaoti
Ja sam 100x ponovio da je održavanje Seata skuplje od Audija.
Isti deo, kraj spone je bio:
1. Za Fabiju 1.150 din
2. Za Polo 1.800 din
3. Za Ibicu 2.800 din
A isti deo, potpuno isti, moj komšija za Polo klasik sada kupuje delove u Škodinoj kutiji, jer se za*ebo par puta.
KO JE TU LUD?
Ovi stvarno ne znaju gde udaraju! Nova Toyota Auris moze da se kupi na akciji za 11.900,00 EUR! Mozda je ovo neka sala ili samo pale masu pa ce za koji dan da ponude nekakve akcijske cene ali ovo je debilan marketing je na snazi. Oni misle da su njihovi potencijalni kupci maloumni. Golf 7 kosta 15.500,00 EUR i poseduje Climatronic a ovaj Leon bi sa Climatronic-om trebao da kosta npr. 13.850,00 EUR a bez Climatronic-a npr. 12.990,00 EUR i onda bismo svaki dan vidjali ovaj automobil po ulicama. VW grupacija pravi A3, Golf 7, Octavia i Leon na istoj MQB platformi tako da su im troskovi proizvodnje na rekordno niskom nivou i cene bi morale da budu zaista povoljne. Pored ovakve cene za novi Auris nema potrebe razmisljati o drugim modelima. Takodje, redovna cena Auris-a je 14.200,00 EUR sto je i dalje mnogo povoljnije nego li Golf 7.
N.G.
To su cene za Stari Auris :)
A za SEAT šta da se kaže, čak ni VW nije bio ovako bezobrazan za novog Golfa. Klasična đilkoška fora (uzgred, i ne baš po zakonu), stave u cenovnik odmah 2 cene, jedna je kao redovna od (psiholoških) 19.990, a druga "akcijska" od 15.990. Neverovatno sniženje od 4.000. A njima ni u desetogodišnjem planu nije bilo da se taj auto prodaje po 19.990. Sad, ima nekih koji prave veću razliku, a neki manju.
Koliko ja pratim ovaj cirkus, mislim da postoje neki dileri nekih brendova koji ovo ne rade, i njima svaka čast.
Mačije oko za Alteu 9000 rsd..OK.budalaština..ali plastični ČEP za zadnji branik za Punta (za sajlu za vuču), 1300 - 1500 rsd..ko je tek tu lud....sorry za off....
Čelnici Seat-a UBEĐENI da se Seat loše prodaje zbog brave koja je skrivena. A da nije malo i enterijer jadan? A da nije malo preskup???? Uporedite samo Leon 2 i Oktaviju 2 !
http://www.dodaj.rs/?3x/fx/Md5kH0R/leon-2005.jpg
http://www.dodaj.rs/?2T/52/4UQsZsdg/octavia-2005.jpg
Sve, sve, ali cena...