
Kako je rečeno agenciji Beta u sindikatu “Nezavisnost”, privodi se kraju ovogodišnja proizvodnja vozila u Fijatu, koja bi trebalo da bude zvanično završena do utorka.

Vatrogasci kažu da u proseku svakoga dana u Beogradu izgori najmanje jedan automobil. Uzroci su brojni – voda ulazi u elektroniku, dolazi u dodir sa žicama, požar može da izbije čak i kad svetla i klima uređaj ne funkcionišu. Vozila se često pale i zbog nestručnih prepravki bez majstora, upozoravaju stručnjaci, koji savetuju kako sve to može da se spreči.
Honda e:N SUV Concept & Honda e:N Coupe Concept

Još jedan od Hondinih najavnih koncept vozila je i e:N SUV Concept koji premijeru ima na Guangzhou sajmu automobila u Kini. Takođe, pored njega je prikazan i e:N Coupe Concept.

Kao što je skoro svima bilo jasno, 37.godišnji Francuz Sebastien Ožie i njegov verni suvozač, 41. godišnji Žilien Ingrasia, biće sasvim izvesno po OSMI put šampioni sveta u reliju.

Nakon SP1 i Monza SP2, Ferrari je danas predstavio i treći specijalni model iz nove serije nazvane "Icona".

DAF-ova nova generacija kamiona za transport na velike udaljenosti je okrunjena titulom ‘Međunarodni kamion godine 2022’.

Kako prenosi Sport Klub, vozač Mercedesa Luis Hamilton krenuće sa pol pozicije u nedelju u trku za Veliku nagradu Katara.