
Q by Aston Martin odeljenje je za ovogodišnji sajam automobila u Ženevi pripremilo specijalno izdanje prvog Aston Martinovog crossovera DBX.
U planu i sportski Volkswagen ID

Nije tajna da u Volkswagenu rade na širenju svoje ID game električnih vozila, a kako pišu pojedini mediji jedan od njih bi mogao da bude i sportski model.
Sportski Peugeot 508 sa hibridnim pogonom do kraja godine

Peugeot Sport je prošle godine na sajmu automobila u Ženevi promovisao koncept sportske verzije nove 508-ice (sa plug-in hibridnim pogonom), dok će serijska verzija imati premijeru do kraja ove godine.

Pre novog novog Golfa R (stiže za nekoliko meseci), Volkswagen je novinarima predstavio Touareg R.

Zatvaranje fabrika u kineskom gradu Vuhan, epicentru epidemije koronavirusa, košta strane proizvođače vozila, uključujući Hondu, Nisan, DŽeneral Motors i Reno, oko 5,69 miliona evra dnevno, prenosi Raša tudej pozivajući se na kineske državne medije.

U Nemačkoj sve više raste interes za električnim i hibridnim vozilima, objavili su sajtovi Meinauto.de i Carwow.

Aprilia je poslednja od proizvođača predstavila svoje mašine za predstojeću MotoGP sezonu, inače šestu od povratka u premijernu klasu 2015.
Ovako će izgledati novi BMW Serije 4

Nova Serija 4 je podigla puno prašine i pre nego što je zvanično predstavljena.