Mercedes-Benz na nožni pogon, kao stvoren za letne izlete

Saradnja s kanadskim proizvođačem je ponudila nešto malo drugačiji proizvod marke iz Štutgarta

U Aston Martinu su odlučili da će staza Silverston biti jedna od onih na kojima će testirati i razvijati svoje nove automobile.
TopSpeed travel test: FIAT 500X 1.6

Iako je na tržištu već nekoliko godina, FIAT-ov model 500X i dalje predstavlja primamljiv izbor u krosover segmentu, a kako se snalazi u ulozi pratioca na daljim destinacijama, odliučili smo da proverimo na proputovanju do Kotora

Sem Volkswagena koji je sa električnim trkačkim vozilom I.D. R postavio nove rekorde na Pikes Pikes trci (o tome više OVDE), i Bentley je uspešno završio svoje učešće na ovogodišnjem izdanju ove trke u Koloradu (dužine 19.98 km i sa 156 krivina).

Land Rover Defender SVX, korišćen tokom snimanja filma "Spectre" o britanskom agentu Džejmsu Bondu, ponuđen je na prodaju.

Za kupce Modela 3 u SAD veoma je važno da jubilarni automobil bude zvanično prodat početkom jula, a ne krajem juna, kako bi mogli da dobiju povraćaj novca u visini 7.500 $.

Britanski Kahn Design jeste najpoznatiji po modifikacijama Land Rover/Range Rover modela, ali sada je pred nama njihova već druga obrada ionako luksuzne Bentley Bentayge.

Mada su električni pogonski sklopovi u fokusu svim svetskim proizvođačima automobila, kao i Bavarcima, BMW još uvek ne odustaje od pogona na vodonikove gorive ćelije pa najavljuje prvi model do najkasnije 2021. godine.

Indijska kompanija Mahindra & Mahindra je na tamošnjem tržištu počela sa prodajom nove verzije modela TUV300.
VIDEO: BMW M8 snimljen na Nirburgringu
BMW je nedavno i zvanično predstavio dugo najavljivanu novu Seriju 8, i to prvo u Coupe izdanju, dok će kasnije stići i Cabrio. Tu neće biti kraj jer će se u gami naći i Serija 8 Gran Coupe, kao i sportski M8.