home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA




Prošlog meseca su bila 22 prodajna dana u poređenju sa 21 prošle godine, javlja asocijacija CCFA. Prodaja putničkih vozila je napredovala za 6,4 odsto.

 (Dalje)



Kompanija Hyundai će "napasti" Fordovu Fiestu ST svojom novom verzijom i20 superminija pomoću svog N performance odeljenja

Hyundai planira da i20 N bude rival novoj generaciji Fordove Fieste ST, nedavno predstavljenom VW Polu GTI i Toyoti Yaris GRMN.

 (Dalje)

Lamborghini Edinburgh je objavio nekoliko slika na kojima je poslednji proizvedeni Aventador SV (SuperVeloce), i to ofraban u neobičnu boju za jedan Aventador.

 (Dalje)



Ceremonija kojom je obeleženo izdavanje nove komemorativne markice posvećene modelu Fiat 500, na njegov 60. rođendan je upravo završena u zgradi „Mirafiori“ u Torinu. Događaj se odigrao u prisustvu italijanskog ministra za ekonomski razvoj Đovanija Akuzanija, vodećih predstavnika Pošte Italije Ivo Planeta, i čelnih ljudi kompanije FCA, Alfredo Altavila Direktor FCA EMEA, kao i Olivier Fransoa, direktor Fiat brenda i FCA Direktor Marketinga.

 (Dalje)

Baš na vreme za proslavu 4. jula, dana nezavisnosti SAD, MV Agusta je predstavila specijalnu verziju modela Brutale 800, koja nosi naziv Brutale 800 America.

 (Dalje)

BMW je prošle godine na sajmu automobila u Parizu predstavio novi crossover X2 (F39), i to u formi studije, dok će prodaja serijskog modela verovatno startovati početkom 2018. godine. Kako stvari sada stoje, promocija tog serijskog modela se može očekivati već u septembru ove godine, na sajmu u Frankfuru, a do tada pred nama su patnentni renderi koji su nekako procureli u javnost.

 (Dalje)

Kako prenosi Srna, nemački “Folksvagen” je danas saopštio da će vraća u Iran posle pauze od 17 godina.

 (Dalje)

Već znamo da Mercedes-AMG radi na novim hibridnim high-perfromance modelima, a sada su napokon stigle detaljnije informacije o ovom pogonskom sklopu.

 (Dalje)

Nissan Qashqai je lansiran 2007. kao istinski pionir segmenta, a njegove sigurne vozne osobine otad dobijaju najviše pohvale. Zahvaljujući brojnim poboljšanjima ispod poklopca motora, vrhunske vozne osobine novog Qashqaija bolje su nego ikad.



Pregled i proveravanje pneumatika su od ključne važnosti leti jer duge vožnje po velikoj vrućini i sa punim automobilom predstavljaju dodatno opterećenje. Zato je Goodyear pripremio nekoliko korisnih saveta koji će vam pomoći da vaši pneumatici budu u najboljoj formi, a vaše putovanje do cilja sigurno, udobno i prijatno.

 (Dalje)