BMW 550i nije prešao ni jedan jedini kilometar, a cena iznosi 23 hiljade - pitate se zašto?!

Praktično nov BMW M550i xDrive koji nema ni jedan jedini pređeni kilometar, nalazi se na prepunom parkingu u Houstonu. Uprkos veoma niskoj ceni, kupci ga obilaze u širokom luku. Zaniva vas razlog?

Apple „Project Titan” projekat do sada je naišao na brojne teškoće, ali ova tehnološka kompanija ne odustaje od razvojnog procesa za njegov autonomni sistem vožnje.

Nemački tjuner Arden se pozabavio modifikacijom još jednog Jaguarovog modela, po čemu su uostalom i najpoznatiji.
Yamaha MWT-9 konačno spreman za proizvodnju?

Yamaha je objavila teaser video snimak na kojem je najavila premijeru za 25. oktobar i sajam motocikala u Tokiju.

Na salonu u Frankfurtu IAA97 spektakularno je predstavljen Mercedes-Benz A klase, čudo prostranosti i funkcionalnosti, u karoseriji dugačkoj 358 cm.
BMW na sajmu automobila u Novom Sadu

Radulović Novi Sad izlaže na 15. sajamskoj manifestaciji "Auto Show" u Novom Sadu, u hali 1.
Novi Audi A8 stigao u Srbiju

Počelo je premijerno prikazivanje nove luksuzne limuzine kuće Audi, modela A8, širom Srbije.
Kompanija Kalašnjikov počinje sa proizvodnjom motocikala?

Sajt Jalopnik javlja da će jedan od najčuvenijih proizvođača oružja na svetu, kompanija Kalašnjikov, uskoro početi da proizvodi i električne motocikle.
Mercedes-Benz Star Experience "Feel Intelligent Drive"

Kompanija Star Import, generalni distributer za Mercedes-Benz vozila u Srbiji, Crnoj Gori i Bosni i Hercegovini u saradnji sa Daimlerom na NAVAK stazi u Subotištu organizovala događaj pod nazivom Star Experience “Feel Intelligent Drive” od 18-21. oktobra.

Projekat Poduzetničkog inkubatora za visoke tehnologije – UNIST Tehnološki park svečano je otvoren u Splitu. Reč je o kapitalnom projektu za koji je 99 odsto od 20 miliona kuna došlo iz fondova Evropske unije, a otvaranju je prisustvovao direktor Rimac Automobila Mate Rimac, piše Večernji list.