home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

FAB Design McLaren 650S

29 Feb 2016 - 00:04 Tuning Link

Švajcarski tjuner FAB Design je ponovo demonstrirao svoju magiju i uradio sjajan posao na McLarenu 650S.

Tjunerov projekat nazvan VAYU GTR Coupe je dobio novi aerodinamički body kit koji uključuje branike agresivnijeg izgleda, nove pragove i zadnji spojler. Dodatni usisnici vazduha na bočnim stranama omogućavaju bolje hlađenje, a na zadnjoj strani se nalazi redizajnirani difuzor i drugačija zadnja svetla. Mnoge komponente su napravljene od ugljeničnih vlakana.

Tjuner je pripremio i nove 20-inčne točkove sa Dunlop Sport Maxx gumama, dimenzija 275/25 ZR20 napred i 325/30 ZR 20 pozadi.

Poznati 3,8 litarski V8 biturbo motor sada razvija 32KS više nego ranije, a postavljen je i novi izduvni sistem sa dvostrukim završecima.

Promene su napravljene i u unutrašnjosti gde je prisutna koža, ukrasi od ugljeničnih vlakana i aluminijumske papučice.

Švajcarski tjuner je naglasio da ovaj paket nije kompatibilan samo sa modelom 650S i Spiderom, nego i sa prethodnikom, a to je MP4-12C.

Izvor: Klix.ba

Foto: FAB Design



čitanja : 728



Komentari

Lepo su ga odradili, deluje kao da je MSO.

Autor P1 29 Feb 2016, 00:22

Sad izgleda kao Lamborghini.

Autor Nitro 29 Feb 2016, 10:38