home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Predsednik Asocijacije uvoznika delova i automobila Miloš Petrović rekao je da je, zbog troškova, neizvesno održavanje Sajma automobila u Beogradu.

Petrović je naveo da se zbog prevelikih troškova otkazuju i neki sajmovi automobila u Evropi, navodeći kao primer Barselonu i Amsterdam.

"Nama je stalo da se Sajam održi, jer ga poseti nekoliko stotina hiljada ljudi. Uprava Sajma se trudi da izađe sa konkretnom ponudom, ali znajući da je cena kvadrata beogradskog salona ista kao i cena kvadrata ženevskog, mislim da već u startu imamo poteškoća", rekao je Petrović.

On se, ipak, nada da će te teškoće biti prevaziđene, ali da mnogo činilaca mora da uzme aktivno učešće, da bi se Sajam održao.

Izvor : Rts.rs

Foto : arhiva Autoblog.rs



čitanja : 1492



Komentari

Jao,nemojte to da mi radite!

Autor milan 22 Nov 2010, 16:58

Ma nema sanse se ne odrzi!!... To bi sigurno vise imalo kontra efekta nego da s eplati i malo vise.. A i organizator bi mogao malo da spusti cene..

Autor dmc 22 Nov 2010, 17:02

Jel beše Andjelko Trpković?
Nešto se ne sećam, ali ako se tako zove, preporučio bi mu da istrpi sniženje cena izložbenog prostora!

Autor Dejan L 22 Nov 2010, 17:03

Bice sajma, ovaj sto je izjavio da je sajam neizvestan mozda zeli da uputi na losu prodaju ili pak da tvrdi pazar sa onim bivsim studentom iz SPO-a, Andjelkom Trpkovicem.

Autor lok 22 Nov 2010, 17:11

ovo je samo bilo pitanje vremena! BG sajam je poznat da "Dere" sa cenoom i to je osnovni razlog zasto se gomila manifestacija ne odrzava tamo!

resenje je vrlo jednostavno i ogleda se u organizovanju odredjenog broja manjih manofestacija tog tipa po ostalim gradovima koji imaju adekvatne prostorne uslove.

Autor Nedjo 22 Nov 2010, 17:20

Nedjo
Potpuno si u pravu, bg sajam dere uvoznije automobila sa zakupninom prostora, kao sto kazu kvadratni metar je kao na zenecskom sajmu????
Ova vest je sa razlog postavljena ranije da bi mogli da koliko toliko uticu na manju cenu, vec se desilo pre par godina da nisu svi uvoznici izlagali automobile na bg sajmu, a vidi se u ovoj godini da nikada nije bilo vise sajmova automobila po raznim gradovima.

Autor neko 22 Nov 2010, 17:48

imajuci u vidi da je na redu internacionalni sajam automobila u Beogradu, verovatno ce biti odrzan i na kraju ce sajmiste morati svidelo se to njima ili ne da napravi cne onakve kakva odgovaraju uvoznicima automobila.U suprotnom napravice samo jos goru situaciju kada je prodaja automobila u pitanju, a i uskratice mnoge koji sa nestrpljenjem cekaju dve godine na ovu manifestaciju.
Definitivno niko na kraju sajam nece ni da pita morace sami da skinu cene svidelo se to njima ili ne

Autor bojan 22 Nov 2010, 17:59

staaaaaa!!!!

Dejan L
Snežana Miljanić

Autor balkanboy 22 Nov 2010, 18:12

neka naprave u Areni! bice puna svaki dan.

Autor dzigi 22 Nov 2010, 19:53

Kolko se meni cini nije vise doticno gospodin direktor sajma.
Ma to je samo marketing ovih nasih propalica od funkcionera.Kao neizvestan,tesko da ce se odrzati,a onda ide naslov:"Uz maksimalno zalaganje i mukotrpan rad uspeli smo da organizujemo sajam iako je manifestacija istog bila neizvesna".

Autor UROS 88 22 Nov 2010, 20:25

@ balkanboy
Ne poznajem onu personu sa slike, ali znam da se upravnik BG sajma zove Trpko Andjelković , tj. Andjelko Trpković. Pa znaš ti šta je sve on istrpeo, toliki novac treba nakrasti, a onda mirno spavati

Autor Dejan L 22 Nov 2010, 22:00

@Dejan L

Generalni direktor BG sajma je Snezana Miljanic,a Trpkovic je to prestao da bude jos pre 2-3 godine.

Autor milan 22 Nov 2010, 22:28

@ milan
Hvala na informaciji, isti k... (komentar)

Autor Dejan L 23 Nov 2010, 00:21

A jel ovaj Petrovic onaj sto su ga najurili iz BMW-a , kao vrhunski manager bla bla bla....pa gde si to nasao da prodajes Miskovicu....ciaooo

Autor nikokaoja 23 Nov 2010, 10:40