home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Prema rezultatima on line glasanja koje je sproveo renomirani britanski mesečnik “WhatCar?” Honda je osvojila nagradu “The Most Trusted Car Manufacturer” i time potvrdila reputaciju brenda kome se najviše veruje kada je u pitanju kupovina korišćenih automobila.

Servis usluga na najvišem nivou, kvalitet automobila, paketi dodatne opreme i ukupna vrednost vozila bili su osnovni parametri na kojima se zasnivao odabir čitalaca jednog od najtiražnijih britanskih časopisa iz sveta automobilizma.

“Hiljade posetilaca sajta whatcar.com imenovalo je Hondu za brend u koji imaju najviše poverenja kada kupuju polovni automobil. Honda je time ponovo dokazala da u potpunosti razume potrebe kupaca.”, izjavila je Chas Hallet, glavni urednik magazina “What Car?” .

Ovaj trofej je samo još jedan u nizu uspeha. Honda je nedavno, prema istraživanju What Car & Warranty Direct Survey za 2013. godinu, osmu godinu za redom ponela titulu proizvođača najpouzdanijih automobila, sa akcentom na Civic, Jazz i Accord koji su veoma visoko rangirani u svojim klasama.

“Ova nagrada je potvrda da se krećemo u pravom smeru i, istovremeno, svojevrstan testament da i dalje naporno radimo na unapređenju Hondinih vozila. Uz mnoštvo novih proizvoda koji će se naći na tržištu u narednim godinama sigurni smo da ćemo i dalje biti prvi izbor vozačima kojima je prioritet pouzdanost i usluga servisa na najvišem nivou.“, izjavio je Philip Crossman, Managing Director, Honda UK.

PR Delta Automoto



čitanja : 993



Komentari

Sta to vredi kada automobil mora bar malo biti dopadljiv oku a nijedna honda to trenutno nije (meni).

Autor RS 23 Sep 2013, 16:05

Bice dopadljiv novi mali SUV. Ja posedujem JAZZ 2009. godiste i moram priznati da sam razocaran bas sa kvalitetom vozila. Tu pre svega mislim na ocajan kvalitet tepiha, koji su se na 4 mersta u potpunosti probusili jos u toku grancije, ali naravno domaci uvoznik nije priznao istu, mada je pun internet ocajnih Hondinih tepiha. Za mehaniku ne mogu da gresim dusu sve je tip top, dok na strani elektrike postoje neki problemi, za 55000km 3 4 puta su crkavale prednje sijalice i od nedavno se ukljucuje sijalica suvozackog airbaga, navodno je senzor koji se nalazi ispod suvozacevog sedista ostecen. Inace znak na volanu se olinjao, kao i suknjica oko menjaca koja se poderala. Sve u svemu LOOK&FEEL komponente bas i ne idu kako spada, naprotiv

Autor HASAN 23 Sep 2013, 16:32

@RS
Vrijedi dosta. Npr nova Honda Civic meni je lijepa i bas mladalacko auto. TAko da pouzdanost i Honda idu u isti kos. Sipaj i vozi.

Autor Masha 23 Sep 2013, 16:33

Kod nas pogotovo...

Autor carobnjak 23 Sep 2013, 18:53

Honda je za neke fnija puteve. Jazzu se trose tepisi, Acordu se ljuste branici... moras da skines tocak da zmenis sijalicu... Nije sunce sve sto sija.

S druge strane, meni se dizajn doapda, pogotovo aktuelni Civic i Crv.

Svidjao mi se i Element, ali su ga ukinuli.

Autor Fordovac 23 Sep 2013, 20:11

Brate, ceo internet zna za tvoj problem s tepisima, nema foruma na kome sam registrovan da ti nisi trubio o tome. Uz to si jedan jedini koji je imao problem s tepisima u Jazz-u. Hoces li vise prodati taj auto i preboleti te tepihe? Ili odi kod nekog auto tapetara i resi taj problem.

Autor Amused 25 Sep 2013, 19:08

"Dijana", Stara Pazova, resenje za sve "honda-tepih" probleme

Autor S & S 25 Sep 2013, 19:31

Haha, kamo srece da imamo problem sa tepisima a da je sve ostalo ok, bez obzira sta vozili...

Autor carobnjak 25 Sep 2013, 19:59