home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Za snimanje samo nekoliko scena jurnjave razbijen je pun šleper BMW-a

Ovaj šleper je fotografisao čitalac portala Motor.es koji je čekao trajekt za prelazak iz Maroka na Gibraltar. Tamo je, naime, snimano nekoliko scena sa Tomom Kruzom u jurnjavi za upravljačem srebrnog BMW-a M3, a koliko je ukupno razbijeno BMW-a možete videti na fotografijama.

Ali ako bolje obratite pažnju na detalje, primetićete da nisu svi modeli originalni M3 (F80), već da je reč o maskiranim slabijim modelima.

Ipak, sumnjamo da budžet filma nije dozvolio da se razbije osam modela M3, već pretpostavljamo da jednostavno BMW nije u datom trenutku mogao da isporuči osam identičnih srebrnih model sa oznakom M i 431KS.

Peti nastavak Nemoguće misije u se u bioskopima očekuje 25. decembra 2015.

Izvor: Autoklub.jutarnji.hr

Foto: Motor.es



čitanja : 1690



Komentari