Ferrari, a posebno taj najnoviji, je suviše brz za prosečne vozače. Za 488 GTB (i slične ludački brze automobile) bi po mom mišljenju trebalo da bude obavezna neka dobra obuka na trkačkoj stazi za svakog potencijalnog kupca. Ovako svako ko ima novca da kupi neki takav trkački bolid (jer realno 488 GTB ima performanse i tehnologiju bliže bolidu F1 nego putničkom automobilu) a nema napredno vozačko znanje predstavlja ogromnu opasnost u saobraćaju. Znam sad pomalo zvučim kao nekakav Mirko Alvirović ali u ovom (i samo ovom) slučaju mi čak ni to ne smeta. :)
Jedan Mirko i njegov sincic Djomla aka losa plastika u Ferariju! Kada nisam tada izgoreo, nikada necu! Auto nesto si otanjio sa novim vestima. Aktiviraj se malo!
"Auto" je, zapravo, više mašina nego čovek. Znam iz pouzdanih izvora. Posle mnogo godina riknula mu baterija ali vrlo brzo će sve biti OK.
Što se mene tiče, mislim da je bolje da Auto Blog objavljuje vesti malo sporijim intenzitetom jer onda ima više prostora da se u komentarima diskutuje. Nekako nisam baš fan filozofije "brze pokretne trake" koju, uz dužno poštovanje za vredan rad, primenjuje "auto" (ma ko ili šta to zaista bilo). ;)
Dvoje ljudi koji su potpuno nepovezani sa mnom ucestvuju u manjoj saobracajnoj nesreci svojim kolima. Kakako je to vest?
Ovo su serijski automobili, ne Mona Lisa i nema nikakvog uticaja na kulturno nasledje. Da se ovo desi nekim raritetnim oldtajmerima... mozda bi me i zanimalo, ovako... Moza nisam dovoljno "lozana" kad su u pitanju kola potpunih neznanaca.
Ja se istripovao da mi blokirala stranica, ja na home, ono opet isto. Ovo kao da je drzavna firma, sve stoji :)))
Ovo je jedan od najboljih auto sajtova. Ako nije i najbolji. Samo tako auto i nista ne menjaj!
Prve slike ŠKODA KODIAQ ambijentalno osvetljenje 8'' ekran, full koža, 7mesta u 3 reda sedišta
http://www.autobild.de/artikel/skoda-kodiaq-2016-vorstellung-3944830.html
https://www.youtube.com/watch?v=2JRrG78eMAQ
Online prezentacija večeras u 19:45h na linku
https://www.youtube.com/watch?v=YDiAg1LGJU4
Evo malo brze razonode dok se Auto ne povrati 0-400kmh
https://www.youtube.com/watch?v=j1OWP-YBtsw
Moron
Prezadovoljan, nisam puno presao, jos vozim i stari auto.
Prosecna potrosnja 7.5 litara, prosecna brzina tek 25 km/h, daklem gradska voznja.
Nista od potrosnje 9.5-10 litara kako propovedase ovdasnji eksperti za sve i sva! :)))