home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Kao što su i najavljivali, u Land Roveru su pripremili novi Range Rover model u SUV-coupe formi, i to kao odgovor na slične modele iz BMW-a i Mercedesa.

 (Dalje)



* Automobil je dobio od svojih roditelja za 18. rođendan, a vozač i suvozač su prošli samo sa manjim povredama



U Lexusu nisu puno čekali sa snažnijom verzijom od modela LC 500, koji je na tržištu debitovao pre godinu dana. Već u oktobru će naime u Tokiju biti predstavljen Lexus LC F.

 (Dalje)

Vesti iz Formule 1

1 Mar 2017 - 00:40 Sport Link

Raikonen odveo Ferari na vrh u Barseloni

Vozač Ferarija Kimi Raikonen završio je drugi dan prvih predsezonskih testiranja na stazi „Katalunja“ na vrhu. Finac je u borbi za najbolje vreme za 23 hiljaditinke nadmašio Luisa Hamiltona u Mercedesu.

 (Dalje)

Novi Haval H6

1 Mar 2017 - 00:20 Noviteti Link

Haval H6, najprodavaniji kineski SUV, na predstojećem sajmu automobila u Šangaju će biti predstavaljen u novoj, drugoj generaciji.

 (Dalje)


«Prethodni   1 2 3 ... 72 73 74