Na testu je Škoda Fabia karavan druge generacije, iz 2008-e sa benzinskim
motorom 1.2 snage 68 konja.

Uber je na globalnoj prezentaciji u Dalasu predstavio svoje planove za leteći automobil budućnosti, za koje ima veoma ambiciozne planove, a namerava da ih pokrene u obliku pilot projekta u gradovima kao što su Dalas i Dubai do početka 2020. godine.
Novi Mercedes-AMG A45 imaće preko 400KS

Mercedes-AMG šef Tobias Moers je i zvanično potvrdio da će novi A45 posedovati 400KS.

Restilizovovani model Fiat 500L, koji se proizvodi u Kragujevcu, biće predstavljen međunarodnoj javnosti na promociji u Torontu 29. i 30. maja.

U glavnom gradu Estonije, Talinu, dogodila se spektakularna potera za motociklistom nakon što je registrovano da je vozio brzinom od 200 km/h.
Toyota C-HR je pravi krosover – mešavina kupea i SUV modela, kao što mu i ime kaže: Kupe Haj Rajder ili skraćeno C-HR.

Ekipa Rainera Zietlowa je vozilom Volkswagen Amarok V6 TDI, koji je bio opremljen Goodyearovim pneumaticima Wrangler All-Terrain Adventure, postavila novi svetski rekord. Rastojanje od 8.000 kilometara između Dakra i Moskve savladala je za samo 3 dana, 4 sata i 54 minuta.

Naravno da ovaj autombil očekuje da ga izvedete u bioskop i platite večeru pre nego što vas pusti unutra, ali ipak, ovaj klasični BMW M3 obećava da ćete biti u krevetu do jutra.

Početkom godine, u Tokiju je otvoren prvi samostalni AMG prodajni salon, a Daimler korporacija već najavljuje slične objekte i u Sidneju, Šangaju i Abu Dabiju
Mobil Auto TV – Peugeot: nastavak sajamskih akcija za automobile i motocikle
Razgovor sa predstavnicom prodaje, Irinom Adamović iz kompanije Auto Nena Still, ovlašćenog dilera Peugeot vozila, o odjecima MSA 2017. u Beogradu i interesovanju kupaca koje ne jenjava i nakon sajma.
Foto: Ne sviraj, šminkam se!

Žene vozači stalno su na meti muškaraca da su za volanom spore, neodlučne, da ne znaju da voze... Ničim izazvano žrtve su mnogih predrasuda, a dobar deo njih bolji su vozači od bilo kog muškarca.