Volkswagenov električni automobil će koštati manje od 20.000 evra

Volkswagen se sprema da ozbiljno zagrize u segment električnih vozila, što će potvrditi sastanak za strategiju Volkswagenovog nadzornog odbora najavljen za 16. novembar.
Nova Toyota Corolla sedan pemijerno 16. novembra

Toyota je na nedavnom sajmu automobila u Parizu prikazala novu Corollu hatchback i karavansku Corollu Touring Sports, dok će 16. novembra predstaviti i novu Corollu sedan.

Riselshajm. Opel/Vauxall se vraća na put uspeha jednu godinu nakon predstavljanja PACE! strateškog plana.

Do kraja šampionata Formule 1 ostale su dve trke, u Brazilu i Abu Dabiju. Na njima se neće odlučivati ko je šampion sveta jer je to već poznato, a novinari se bave spekulacijama da bi Luis Hamilton mogao da dozvoli klupskom kolegi Valteriju Botasu da dođe do trijufa.

Mitsubishi je aktuelnu, petu generaciju pick-up modela Triton u Aziji predstavio u novembru 2014. godine, dok je evropska verzija (sa oznakom L200) premijeru imala na sajmu automobila u Ženevi 2015.

Pred nama je Range Rover Sport 5.0 V8 Supercharged SVR Pace Car First Edition modelske godine 2019, još jedna kreacija britanskog Kahn Designa.

Dušan Jakšić iz Smedereva napravio je maketu "fiće" još dok je bio srednjoškolac.
TopSpeed test: Alfa Romeo Giulia QV

Vredelo je čekati jer se nakon više od dve decenije, Alfa Romeo vratio pogonu na zadnje točkove i to u velikom stilu, sa kompaktnom sportskom limuzinom Giulia Quadrifoglio koju pokreće V6 biturbo motor od 510 KS poreklom iz Ferrarija

Dva južnokorejska proizvođača automobila, Hyundai Motor i Kia Motors, investiraće dodatnih 250 miliona dolara u singapursku kompaniju Grab koja nudi usluge prevoza.