
Nemački H&R završava tjuning paket za novu generaciju Suzukija Jimny, s tim što će cene za njihove elemente biti saopštene naknadno.

Samo 30 primeraka Mazde MX-5 će biti proizvedeno povodom 30 godina postojanja modela

Dok su ranije pažnju privlačili pažnju brojnim modifikovanim verzijama Seatovog Leona, u tjuning kući JE Design su za svoju najnoviju kreaciju izabrali SUV model Ateca.
Volkswagen Polo 1,0 Comfortline na testu Auto magazina

Nova, šesta generacija Volkswagen Pola po dimenzijama je nadmašila ne samo prethodnika, već i „golfa četvorku“. I ne samo dimenzijama, utisak kvaliteta je nešto što dominira

* Na slikama je trkačka verzija Chevrolet Sonica u koji je ugrađen V8 motor
Ovako bi mogla da izgleda Škoda Scala RS

Škoda je na nedavnoj promociji modela Scala saopštila da će najjači motor u tom modelu (bar na početku) biti 1.5 TSI turbo benzinac sa 150KS, ali neke vesti nagoveštavaju da je kasnije moguća i sportska Scala RS.

Carlex Design ima novo odeljenje Pickup Design, koje je odabralo svoj najnoviji projekat, a to je verzija Mercedes-Benz X Klase sa šest točkova.

Nakon dugog niza godina provedenog u traganju, BMW South Africa, nedavno je pronašao jedan od nekoliko preživelih 530 MLE automobila kako bi ga restaurirao i vratio u punoj pređašnjoj slavi.

Dva trkačka automobila iz Audijevih fabričkih programa, DTM jurišnik “RS 5 DTM” i bolid Formule E “e-tron FE04” promeniće svoje prirodno okruženje i sa asfaltne piste preći će na trasu prekrivenu ledom i snegom.