TopSpeed test: Cupra Ateca

Osam meseci nakon zvanične promocije sportske marke Cupra, u Barseloni smo vozili prvi model sa ovim znakom - Ateca.

Jedna od najpopularnijih trka Formule 1 ona koja se vozi u Meksiku mogla bi da prestane da postoji. Ona je zadnjih nekoliko godina proglašena najboljom kada je u pitanju atmosfera oko staze.

Španski vozač Alvaro Bautista ostvario je obe pobede na nedeljnim trkama u Australiji na stazi Filip Ajlend i tako pokazao da predstavlja najvećeg favorita za najviši plasman.

Hyundai je napravio pun pogodak sa krosoverom Kona Electric koji nije popularan samo u Norveškoj, već je oduševio i Amerikance.
Škoda Kamiq: još jedna teaser slika

Škoda je objavila još jednu teaser sliku koja pokazuje deo njihovog novog crossovera Kamiq.

Nedavno predstavljeni BMW X4 M je već privukao pažnju tjunera pa je tako nemački Manhart za njega najavio kompletan tjuning program (sličan paket će verovatno ponuditi i za BMW X3 M).
Potvrđena sportska Toyota Corolla GRMN

Nakon brojnih špekulacija zamenik šefa dizajna u kompaniji Toyota Toshio Kanei je potvrdio da će se na tržištu zaista pojaviti snažni hatchback Corolla GRMN.