Jeep akcijska ponuda

U ponudi su modeli Compass, Renegade, Wrangler i Grand Cherokee.

* Ford je konačno i zvanično predstavio dugo najavljivani novi Bronco, i to u verzijama Bronco 2-Door, Bronco 4-Door i Bronco Sport

Vozači potpuno električnih modela Volvo Recharge u Evropi uskoro će imati jednostavan pristup do više od 200.000 punionica jer je kompanija Volvo Cars odabrala ponuđača usluga punjenja vozila Plugsurfing kao svog partnera, omogućavajući duga putovanja preko čitavog kontinenta bez problema.
Mercedes-AMG GT Black Series premijerno 15. jula

Najnovije vesti kažu da će dugo najavljivani Mercedes-AMG GT Black Series zvaničnu premijeru imati već 15. jula.
Nova Toyota Supra dobija motor iz novog BMW-a M3?

Toyota je početkom 2019. godine nakon glasina, teasera i različitih fotografija koje su kružile internetom i zvanično predstavila dugo očekivanu novu generaciju kultne Supre. Pritom se odmah znalo da će projekat biti usko vezan uz BMW s kojim Toyota ima partnerstvo.

Rejsing Point: Razočarani smo protestom neobaveštenih
Kako prenosi Sport Klub, Rejsing Pont se oglasio zvaničnim saopštenjem u kome se navodi da je tim sasvim siguran da će FIA odbaciti protest Renoa.

Javilo nam se više vozača koji su kupili polovan automobil u inostranstvu, da bi naknadno saznali da ne mogu da ga registruju u Srbiji.
Popust za Hyundai vozila na lageru

Popust do 2.000 evra, zavisno od modela.
Proverite ponudu finansiranja za modele i30, Elantra, Tucson, Kona i Santa Fe.

Kako piše list Danas, od preko 31 milijarde evra stranih direktnih investicija koje su se slile u Srbiju od 2007. godine skoro 18 odsto je u automobilsku industriju.

Pol Espargaro potpisaće dvogodišnji ugovor sa Hondom, potvrđeno je u ponedeljak. Japanska ekipa je saopštila i da je produžena saradnja sa Aleksom Markesom do kraja 2022.