
Ministarstvo saobraćaja Minesote je snimilo veliku automobilsku nesreću koja se dogodila u ponedeljak, nakon što su se na autoputu sudarili automobil i kamion. Video je šokantan za gledanje i prikazuje mnogo vatre te koliko brzo automobilska nesreća može da postane smrtonosna. Na sreću, to se ovde nije dogodilo.
Kawasaki i Adidas lansirali dva zajednička modela

Kawasaki Motors Japan je nakon zajedničkog rada s kompanijom Adidas predstavio nove Kawasaki Adidas patike.

Apple Car neće imati fizički ključ, ali će koštati 100.000 dolara ili više, i konačno će biti lansiran 2025. ili 2026.

BMW je početkom prošlog meseca u Kini prikazao produženu verziju SUV modela X5 (nazvan X5 Li), a sada je zvanično startovala i njegova proizvodnja.

Posle skoro tri godine na tržištu, Volkswagen je u Kini obnovio model Teramont X, SUV-Coupe verziju modela Teramont.

Neki poslovi ne zahtevaju puno truda i stresa, a dobro su plaćeni, odnosno za njih su potrebni samo mobilni i dobra obuća. Njujorčani zarađuju tako što snimaju dostavna vozila, koja stoje uz put uključena u praznom hodu i to prijavljuju vlastima. Isplata je daleko od simbolične.

Nakon povlačenja iz MotoGP-a, na kraju 2019. godine, trostruki svetski šampion Horhe Lorenco je imao dosta posla.

Holandija se spremala da zameni celu vladinu flotu električnim automobilima. Međutim, tamošnji političari se zaista ne žele odreći postojećih limuzina. Stalno smišljaju nove izgovore.