home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

*Od 1. jula u mreži Toyota partnera u Srbiji, svi hibridni modeli su subvencionisani „Toyota eko subvencijom“ u iznosu do 3.000 evra
*Kao lider u hibridnoj tehnologiji, Toyota u ponudi ima već pet hibridnih modela, i to Yaris hibrid, Auris hibrid, Auris TS hibrid, RAV4 hibrid i Prius

Kako bi hibridnu tehnologiju učinila dostupnijom kupcima u Srbiji, Toyota je uvela „Toyota eko subvenciju“, čiji iznos zavisi od izabranog modela, do maksimalno 3.000 evra. Za Yaris hibrid subvencija iznosi 1.000 evra, za hibridne verzije modela RAV4 i Prius iznosi 2.000 evra, dok za modele Auris i Auris TS subvencija iznosi 3.000 evra, uz mogućnost finansiranja sa 0% kamate za privatna i pravna lica.

Pored subvencije, kupci mogu da računaju na odlične finansijske uslove i Toyota osiguranje, novi proizvod u saradnji sa Winer Stadische osiguranjem. Tokom leta, u mreži ovlašćenih Toyota partnera širom Srbije, održavaće se „hibridni dani“, kada će kupci moći da testiraju gamu hibridnih modela.

Toyotina hibiridna porodica broji već preko 9 miliona prodatih hibrida u svetu. Od 1997. godine kada je lansiran prvi putnički hibridni automobil, Prius, iz godine u godinu raste prodaja hibida u svetu. U Evropi, svaka peta prodata Toyota ima hibridni pogon, dok je svaki treći Auris prodat u Evropi – hibridni.

PR saopštenje – Toyota Srbija

Foto: arhiva Autoblog.rs / Toyota



čitanja : 1021



Komentari

Ko finansira ovu "subvenciju"? Ako je uopšte "subvencija".
Ali, cena je tako "uboga" da ova "subvencija" ne znači realno mnogo.

Autor moron 11 Jul 2016, 14:57

http://www.bmwblog.com/2016/07/11/bmw-i3-sales-grow-exponentially-germany-introduces-subsidies/

Autor bmw series 5 11 Jul 2016, 20:03