home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Mitsubishi će od narednog meseca brazilskim kupcima ponuditi redizajniranu verziju svog malog SUV modela Pajero TR4 Flex, modelske godine 2010.

2010 Pajero TR4 Flex je sada estetski osavremenjen i bliži novijim modelima japanske marke, što važi i za doteranu unutrašnjost sa kvalitetnijim materijalima i novim osvetljenjem.

Brazilskim kupcima će se Pajero TR4 2010 nuditi tri verzije, odnosno kao Pajero TR4 2010 GLS, Pajero TR4 2010 MT i Pajero TR4 2010 AT, pri čemu su prva dva sa manuelnim, a poslednji sa automatskim menjačem.

Motor je isti za sve, a to je novi 2.0 16V HCR Flex koji sa pogonom na benzin razvija 135KS, a sa pogonom na etanol 140 konja. Po fabričkim podacima, novi motor, bez obzira na veću snagu, troši 5% manje goriva od prethodne verzije.

Sem novog motora i izgleda, TR4 Flex 2010 ima i modifikovano ogibljenje, pa nudi komforniju vožnju, a spisak novosti zaokružuju šira paleta boja i bogatija oprema (uključujući i iPod konekciju, Bluetooth i USB).

Dimenzije ovog malog 4x4 modela nisu promenjene, prtljažnik u osnovnoj konfiguraciji ima 315 litara zapremine, klirens je 215 mm, dok su točkovi od 17 inča (sa gumama 225/65).

Mitsubishi kao glavne konkurente za TR4 Flex 2010 na brazilskom tržištu navodi modele Ford EcoSport, Hyundai Tucson, Suzuki Grand Vitaru i Kiju Sportage.



čitanja : 3137



Komentari