home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Još jedan novitet koji je Škoda pripremila za izlaganje na sajmu automobila u Frankfurtu (za novinare se otvara 15. septembra) je i Rapid sa Monte Carlo paketom.

Monte Carlo paket je još ranije bio dostupan uz Rapid Spaceback, a uskoro će dakle biti na raspolaganju i sa standardnim Rapidom.   

Ovde nema iznenađenja, pa je Rapid Monte Carlo na raspolaganju sa alu točkovima od 16 ili 17 inča, crnim elementima na eksterijeru (maska, retovizori, prednji i zadnji spojler, pragovi, zadnji difuzor), Monte Carlo logom na B stubovima, zatamnjenim zadnjim staklima i zadnjim svetlima, trokrakim kožnim volanim i ručicom menjača, individual sportskim sedištima, el. podesivim retrovizorima sa grejanjem, xenom prednjim svetlima i svetlima za maglu.

Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 967



Komentari