home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Hongqi HS3

6 Jul 2023 - 13:50 Noviteti Link
Hongqi HS3

Hongqi (deo kompanije FAW) sada kineskim kupcima nudi novi krosover HS3 koji je premijeru imao pre nekoliko meseci na sajmu u Šangaju.

HS3 ima status najjeftinijeg SUV-a ove marke, a izgled je dizajniran u aktuelnom korporativnom stilu brenda.

Hongqi HS3

Dužina vozila je 4655 mm, širina 1900 mm, visina 1668 mm, uz međuosovinsko rastojanje od 2770 mm.

Hongqi HS3

Deo opreme čine digitalna instrument tabla i multimedijalni sistem, pri čemu ispod multimedijalnog ekrana ima mesta za dva bežična punjača za pametne telefone.

Model takođe ima panoramski krov, sistem za izbor režima vožnje i prilagodljivi tempomat.

Hongqi HS3

HS3 će se nuditi sa dva benzinska turbo četvorocilindraša: bazni 1,5 litarski ima 169KS i kombinovan je sa sedmostepenim menjačem sa dva kvačila, dok 2,0 litarski turbo raspolaže sa 252 KS (u paru sa klasičnim osmostepenim automatikom).

Neki kineski mediji pišu da će HS3 kasnije biti dostupan i kao hibrid u kombinaciji sa 1,5 litarskim motorom.

Priredio: Ivan Mitić – Autoblog.rs



čitanja : 705



Komentari