home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Na najprestižnijoj trci motociklista na svetu, 24 sata Le Mana, srpski VIDRA tim predvodjen vozačem Daliborom Miletićem i njegovim kolegama Željkom Pavlovićem, Draganom Ljubinkovićem i rezervom Brendon Cretu zauzeo je 15. mesto u najjačoj kategoriji Super bike, EWC i tako ostvario izuzetan rezultat.

 (Dalje)



Vesti iz Formule 1

20 Apr 2017 - 16:19 Sport Link

Alonso: Znao sam da će biti pomešane reakcije

Fernando Alonso rekao je da je bio svestan da će biti "pomešane" reakcije na njegovu odluku da učestvuje na trci "500 milja Indijanapolisa".

 (Dalje)


“Alfa romeo đulijeta” jedini je model – višestruki osvajač trka u dosadašnjem toku sezone TCR internacionalne serije.

 (Dalje)

Čačak će i u 2017. godini ugostiti najbolje driftere iz Srbije i okruženja. Tokom trećeg vikenda maja, tačnije 20. i 21.05. voziće se domaći drift šampionat i Day of champion.

 (Dalje)

Moto GP vesti

20 Apr 2017 - 02:02 Sport Link

Rosi: Imam neke nenaplaćene dugove...

Prošle godine, padom u Ostinu, pale su i nade Valentina Rosija za jubilarnu desetu titulu.

 (Dalje)

Vesti iz Formule 1

18 Apr 2017 - 18:14 Sport Link

Peres: Ponosni smo na "savršenu trku"

Serhio Peres završio je trku u Bahreinu na sedmom mestu i ponosan je i na tim i na sopstvenu vožnju.

 (Dalje)

Vozač Vilijamsa Felipe Masa oštro je reagovao na jedan komentar koji je Maks Ferstapen izneo tokom Velike nagrade Bahreina prošlog vikenda.

 (Dalje)

Trkački segment u svetu automobila prepun je sportskih modela koji nas iznova fasciniraju.

 (Dalje)

Udes dva bolida u Formuli 4 u Velikoj Britaniji ledi krv u žilama, ali zaista.

 (Dalje)

Dve pobede i jedno drugo mesto Sebastijana Fetela su najbolji start jednog vozača Ferarija još od Mihaela Šumahera i njegove dve pobede u prve tri trke daleke 2004. godine.

 (Dalje)

Sebastijan Fetel pobednik je treće trke u šampionatu Formule 1, vožene u Bahreinu. Hamilton je i kažnjen sa pet sekundi što je Fetelu svakako olakšalo posao.

 (Dalje)

Kako prenose određeni mediji Španac i francuski tim započeli su prve nezvanične pregovore o mogućoj saadnji.

 (Dalje)


Srpski automobilista Dušan Borković za volanom “alfa romea” pobednik je druge trke u Bahreinu.

 (Dalje)

Vozač mađarske ekipe M1RA Roberto Kolčago pobednik je prve trke vožene u sumrak na stazi Sakir u Bahreinu.

 (Dalje)