
Ovo je američka verzija sportskog Fiata 500 Abarth koji će premijeru imati na ovogodišnjem Salonu automobila u Los Anđelesu.

Među brojnim modifikovanim Scion modelima (poput Sciona iQ), posetioci SEMA show-a u Las Vegasu će biti u prilici da vide i trkačku verziju Sciona tC.

Nemački tjuner DMC je za predstojeći SEMA Salon tjunera u Las Vegasu najavio prezentaciju svog tjuning paketa za Ferrari 458 Italia.
Suzuki SX4 1.6 GLX+ 2WD za manje od 11.000 evra

Posle novih cena koje je nedavno dobio SX4 sa paketima opreme GS i Aero, na red je došla i “četvorka” u GLX+ varijanti.

Ali ne u WRCu
Sedmostruki šampion sveta u reliju Sebastijan Leb odlučio je da napravi sopstveni autosportski tim koji planira za narednu godinu i to u Francuskoj Le Man seriji i Porše kupu, a mnogi to vide kao njegovu post reli zanimaciju.
U Audiju su nedavno proslavili proizvodnju 10-milionitog primerka njihovih modela srednje klase (modela 80 i A4 zajedno).
Mercedes E Superlight za 2015. godinu

Nemački magazin Auto Bild piše da Mercedes priprema Superlight verziju E klase.

Sebastijan Fetel jedanaestom pobedom u sezoni dodatno je povećao prednost u šampionatu pobedom na GP Indije. Trka koja se vozi po prvi put ove godine na novoj stazi koja se sjajno pokazala, ostaće upamćena po pobedi nemca koga niko nije ugrozio tokom trke.
