home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA
Uroš Brkić

U izložbenom salonu Honda – Deltaautomoto upriličena je konferencija za medije i promocija takmičarskog prototipa sa kojim će se u predstojećoj sezoni takmičiti Uroš Brkić. U sezoni pred nama takmičiće se u Centralnoevropskooj zoni (CEZ) šampionatu na brdskim stazama gde će sa novom „spravom“ pokušati da odrbrani titulu šampiona. Prva trka biće održana u Kotoru 14.05.2023., a poslednja 24.09.2023. u Austriji.

 (Dalje)



Fiat 600

Ponovo je uhvaćen novi Fiat 600, SUV model u B segmentu koji će biti dostupan i u električnoj verziji, a pojaviće se još tokom ove godine.

 (Dalje)

Alpine A290_β concept

Alpine će večeras predstaviti svoj novi show car nazvan A290_β, preteču budućeg potpuno električnog gradskog sportskog automobila koji će biti lansiran 2024. godine.

 (Dalje)

Husqvarna FS 450

Kultni Husqvarna FS 450 motocikl je dobio manje ažuriranje za 2024. nakon opsežne nadogradnje iz prethodne godine.

 (Dalje)

Subaru šoping torbe

Kako bi smanjio otpad u procesu proizvodnje, Subaru je ostvario saradnju sa japanskim dobavljačem na izradi torbi za višekratnu upotrebu od tkanine vazdušnih jastuka.

 (Dalje)

Put koji u vožnji puni električne automobile

Švedska će, prva u svetu, otvoriti prvu elektrifikovanu deonicu puta 2025. godine. Ideje ovog sistema je, naravno, puniti električne automobile u pokretu. Dakle, radi se o putu koja se nalazi između Stokholma, Geteborga i Malmea.

 (Dalje)

VW Polo

Prodaja polovnih vozila u prvom krvartalu pala je za 5,7 odsto u odnosu na isti period prošle godine, pokazuje nova analiza sajta Polovni automobili realizovana na osnovu podataka dobijenih u saradnji sa Cube Team-om. Konkretno, u prva tri meseca prvi put su registrovana 30.363 polovnjaka iz uvoza, dok je u istom periodu 2022. godine taj broj iznosio 32.215.

 (Dalje)

Fisker Ocean

Fisker je saopštio da je isporučio prvi serijski primerak električnog SUV modela Ocean.

 (Dalje)

Baojun Yep Pickup

9 Maj 2023 - 09:30 Noviteti Link
Baojun Yep Pickup

Baojun (nastao saradnjom američkog GM-a i kineskog SAIC-a) planira da proširi gamu svog malog električnog SUV modela Yep.

 (Dalje)