
Dongfeng je nedavno svoju paletu dopunio brendom Mengshi, koji je predviđen za proizvodnju skupih električnih SUV-ova.

Honda Motor će povući više od 200.000 automobila proizvedenih u Kini, a kao razlog kompanija je navela probleme sa senzorima na papučici kočnice koji bi mogli otežati zaustavljanje.

Kolekcija RUF modela koju čine BTR2, Turbo R, Turbo R Cabriolet i RK Coupe, biće prodata na aukciji u martu.

2023 Tokyo Auto Salon, koji se brzo približava (od 13. do 15. januara), biće i mesto promocije modifikovanog Lexusa LX 600 koji stiže iz japanske tjuning kuće Liberty Walk.

MotoGP kalendaru definitivno ne fali španskih rundi. Tokom tek završene sezone, vožene su čak četiri trke u ovoj zemlji. Iako će taj broj pasti na tri sledeće sezone, Španija je i dalje domaćin najviše događaja u 2023. Ipak, u narednim godinama, broj trka u ovoj zemlji bi mogao ponovo da se vrati na četiri.

Javno preduzeće „Putevi Srbije“, obaveštava javnost da počev od petka 30.12.2022. godine, pušta u rad web servis za elektronsku naplatu putarine.

Za razliku od mnogih nemačkih firmi, Mercedes se ne žali da ne može da popuni otvorena radna mesta. Štutgartski div je ove godine primio oko 160.000 prijava kandidata za posao.

Kineski tehnološki gigant Baidu objavio je da je proširio komercijalno operativno područje i radno vreme taksi službe bez vozača u gradu Vuhan, u centralnoj Kini.